şükela:  tümü | bugün
  • iğrenç olay nevşehir'de meydana geliyor.

cani herifler topladıkları sokak hayvanlarını belediyenin çöp kamyonuna atmaya çalışıyorlar. hayvanlar direnince de soplarla acı vererek çöp kamyonunun haznesine doğru itiyorlar. videohaber

bu canilerin teşhiri önemli. böyle yaptıklarıyla kalmamalılar. bulunup cezalandırılmaları gerekiyor.
  • bu ülkede doğduğum için hiç bir zaman şükretmeyeceğim
  • hayatımda ilk kez beddua ediyorum.

birde ezan okunuyor. müslüman adamlar.
  • yazık değil mi, hiç mi insanlıktan nasibini almadınız, hiç mi bir canlıyı sevmediniz be oruspu çocukları.
    bu yavşakların kimliklerinin belirlenmesi, tüm türkiye'ye rezil edilmesi ve ceza alması lazım.
    allah belanızı versin sizin. nasıl bir vicdansızlıktır bu.
  • siz ne tür bir yaratıksınız, yok olun bir an önce.
    edit:sinirle yazılan küfür çıkarıldı.
  • umarım gerçek haber değildir ve asılsız bir iddiadır. gerçek olduğuna inanmak istemiyorum. bu artık caniliğin varabileceği en üst nokta çünkü. eğer gerçekse çok ağır konuşacağım.
  • allah belanızı versin. başka ne söylenebilir ki? bu insanlık değil ya değil.
  • "hayvanlara merhamet etmeyene allahta merhamet etmez" diyen peygamberin dinine inanıyorlar, sorsan hepsi elhamdulillah müslümandır amk şerefsizleri, biz ne kadar vicdansız, duygusuz toplum olduk böyle amk
  • bu ve buna benzer olaylar çok üzücü. ama beni asıl korkutan dışarıda böyle bir olaya şahit olma ihtimalim.
    eğer benim gözümün önünde böyle bir olay olursa ya o adamı boğarak öldürürüm ya da çok ciddi şekilde yaraşarım. evet, bunu hiç düşünmeden yaparım.
  • habere bakamadım ama yukarı çıksın, duyulsun. kimler ise cezalarını çeksinler. updullahı eksik olmaması gereken yegane başlıktır.