• hayatımda ilk kez beddua ediyorum.

birde ezan okunuyor. müslüman adamlar.
  • yazık değil mi, hiç mi insanlıktan nasibini almadınız, hiç mi bir canlıyı sevmediniz be oruspu çocukları.
    bu yavşakların kimliklerinin belirlenmesi, tüm türkiye'ye rezil edilmesi ve ceza alması lazım.
    allah belanızı versin sizin. nasıl bir vicdansızlıktır bu.
  • siz ne tür bir yaratıksınız, yok olun bir an önce.
    edit:sinirle yazılan küfür çıkarıldı.
  • umarım gerçek haber değildir ve asılsız bir iddiadır. gerçek olduğuna inanmak istemiyorum. bu artık caniliğin varabileceği en üst nokta çünkü. eğer gerçekse çok ağır konuşacağım.
  • bu ve buna benzer olaylar çok üzücü. ama beni asıl korkutan dışarıda böyle bir olaya şahit olma ihtimalim.
    eğer benim gözümün önünde böyle bir olay olursa ya o adamı boğarak öldürürüm ya da çok ciddi şekilde yaraşarım. evet, bunu hiç düşünmeden yaparım.
  • ulan öyle şeyler yapana da hadım uygulanacak şimdi hayvana zarar veren ileride hey yavrum hey
  • (bkz: vicdan) işte eğitim öğretimin önemi... özellikle öğretimin.hangi mesleği yaptığınız ne kadar kazandığınızın hiçbir yanı yok eğer vicdanınız yoksa. dili olmayan derdini anlatamayan aciz(!) bir canlıya bunu nasıl yapabiliyorsunuz? aciz olan işte bunlar. yemin ederim bıktım böyle haberlerden. ülke nereye gidiyor. ekonomi vs. bunları geçin insanlık bitmiş. insanın eli ayağı titriyor gözünden yaş akıyor be...
  • earthlings adlı filmde hayvanlara eziyet edilen görüntülerin bir kısmı türkiye'den ve ne acı ki o görüntülerde de presle çöp kamyonunda ezilen köpekler var.
  • vahşettir!

görüntüleri izlemicem. benim ve birçoklarının izlemeye bile cesaret edemediği şeyi yapan caniler var. bunlar için cana kıymak, hatta cana vahşet yaparak kıymak çok olağan. bu insanlar sokakta rahatça gezememeli...

ilahi adalete inanmıyorum. bu kadar kötülüğe izin verenin adaletine artık inanmıyorum.

yine de işte insan o bilindik kelimeyle ediyor bedduasını bile: inşallah en sevdiklerinizin böyle ölüşünü izler, ölmek ister de ölemezsiniz caniler! yapanından emir verenine...
hesabın var mı? giriş yap