şükela:  tümü | bugün
295 entry daha
 • wing chun.

  karşınızdaki neye uğradığını bile analamdan onu çoktan yere sermiş olursunuz. ancak tavsiye edilmiyor. çünkü her bünye atacağınız o yumruk ve tekmeleri kaldırmayabilir ve karşınızdaki insanın hayatını istemeden de olsa sonlandırabilirsiniz.

  bunun yerine karşınızdaki insanı her türlü savuşturup bela aramadığınızı dile getirin. zaten beyinsiz biri değilse size karşı hiç şansı olmadığını anlayacaktır.

  eğer antalya'da yaşıyorsanız kaplan wing chun dövüş sanatlarını tavsiye ederim. benimde uzun zamandır gittiğim ve baya şey öğrendiğim bir yer.

  sadece dövüş sanatları öğretilmiyor. gerçekten hayatınıza çok katkısı olacak bir yer.
 • dövüşmemek veya kaçmak.
  bizim ülkemizde çıplak elle dövüşen olmadığı için boşverin dövüşmeyin.it köpek yüzünden hayatini mahvetmeye gerek yok.
 • boks. net ve tek atım
 • önce kavga etmeyecekmiş gibi "gel güzel abim bak ben sana olayı anlatayım....." falan diyerek , adamın gardını düşürmesi akabi kafayı çakmak.
 • ruhsatlı 9mm sig sauer p226
 • (bkz: sss)
  (bkz: serseri serbest stili)

  (bkz: mode xl)
  (bkz: erotizma)
  "bu benim serseri serbest stilim"
  https://youtu.be/ns8ci6orz-4
 • sayı üstünlüğü varsa allah ne verdiyse dediğimiz bodoslama taktiğini tavsiye ederim.
 • 100 metreyi 12 sn. de koşmak. en başarılı dövüş taktiği kaçmaktır. kaçarsan yaşarsın.
 • 10 yıldır boks, muay thai , biraz da judo disiplinlerini gerek hobi gerek müsabık olarak çalışmış biri olarak eğer dayak yemek istemiyorsanız size önereceğim disiplin 500 metre engelli olur. iyi bir sprinter asla dayak yemez.

  sokaklar ring değildir, insanlar çok hızlı şekilde 10 kişi olabilirler. kesici delici alet taşıyor olabilirler. veya silah taşıyor olabilirler. nihayetinde usain bolt en yüksek saatte 44 km hız ile koşuyor. 9 mm baretta namlu çıkış hızı yaklaşık saatte 1500 km dir.

  ancak bu bütün hayatınızı bir tavşan gibi geçirin demek değildir.
  bir erkek olarak her zaman zihinsel ve fiziksel olarak kavgaya hazır olmak zorundasınız.
  karınızı, çocuğunuzu, annenizi, babanızı, eşinizi, dostunuzu ne zaman trafikteki bir magandadan, eve giren bir hırsızdan, tinerciden, yan kesiciden koruma mecburiyetine düşeceğinizi bilemezsiniz. o yüzden göreviniz göt büyütmek değil fiziksel olarak hayatınızın her döneminde en güçlü halinizle hazır bulunmaktır.

  not - bu hazır olma işini wing çun, aikido, hapkido gibi dandik uzak doğu sporlarıyla değil muay thai, boks, kick boks, judo, bjj, güreş gibi rakibinizle tiyatral değil gerçek olarak dövüştüğünüz sporlarla yapın.
53 entry daha