288 entry daha
  • dövüşmemek veya kaçmak.
    bizim ülkemizde çıplak elle dövüşen olmadığı için boşverin dövüşmeyin.it köpek yüzünden hayatini mahvetmeye gerek yok.
  • muşta.
  • boks. net ve tek atım
  • (bkz: sss)
    (bkz: serseri serbest stili)

(bkz: mode xl)
    (bkz: erotizma)
    "bu benim serseri serbest stilim"
    https://youtu.be/ns8ci6orz-4
  • sayı üstünlüğü varsa allah ne verdiyse dediğimiz bodoslama taktiğini tavsiye ederim.
  • (bkz: muay thai)
  • krav maga'yı duymamış yazarlar boks falan yazmış...komik :))
  • hangi şartlarda olacağı ve sizin ilgilendiğiniz spor da ne kadar çok antrenman yapıp yapmadiginiza bagli. mesela 1 vs 1 çıplak el kavga ediliyorsa, işinin ehli bir boksör veya güreşçi sizi çok kısa sürede bertaraf edecektir.
  • en etkilisi "sen benim kim olduğumu biliyor musun" dur. düşman bir durur düşünür, afallar. ulan acaba der.
  • oğlım bırakın kavga mavgayı kavga ayağı iyi ayak değil. adamın biri türkiye de kurumsal bir firma da şofördü 2 yıl önce trafikte kardeşimi sıkıştırdı takip etti kardeşim işyerinin önüne otomobili çektiği gibi bu servis şoförü olan adam ve serviste 3 eleman kardeşimin üstüne levyeyle çullandı bizde 2 kişi hemen yetiştik o elemanlar bizi gördüğü gibi kaçtı servisteki bayan elemanlar hemen bağırdı çağırdı curcuna o levyeli saldırganın gözü kararmış bizi görmedi hemen arkadan üstüne atladık düşürdük o levyeyle kafasına vurduk sadece 1 kere komşular hemen koşup araya girip bu da kafası krıık koştu minibüse binip koştu ..

tüm olaylar mobese kamerasının altında olmasına rağmen mobese ne hikmetse görüntü almamış . ve gidip saldırganın telefonu kaybolmuş gidip 2500 lira uzlaşarak ödedik.
246 entry daha
hesabın var mı? giriş yap