şükela:  tümü | bugün soru sor
  • kokusuna bile tahammülü olmayan yaygaracı, kompleksli, asosyal kedi.
    daha önce gördüğü şiddetten dolayı olabilir ama geldiğin yeri unutma , o mahallenin kokusu seni hasta etmez.

https://www.liveleak.com/…02b_1510058699&comments=1
  • kedim melek kalmış bunun yanında
  • benim canım kedim mıncır'ın benzemesini istediğim, güzel hayvan. 5 gün oldu; kaplan, aslan kırması bir tane tekir kediye yalakalık yapacağım derken; dayağın büyünü yiyeli...hayvanı diğer hayvanın elinden eşim zor almış. nerdeyse bu kaplanımsı aslan, 1.80 boyunda ki hanımımı da dayakla tanıştıracakmış. çok şükür komşular yetişmiş, kurtarmışlar.

mıncır'ın bacağı, kafam kadar şişmiş. hayvan iki gün, hiç hareket ettiremedi. 2 gün sonra dokundurmaya başladı da gerekli müdahaleyi yaptım. şu an eski formuna dönmüş gözüküyor ama psikolojisine açılan yarayı nasıl tedavi edeceğim, bilemiyorum.

hayvan yalnız kalmaktan korkar oldu. nereye gitsem peşimde. sabahları işe giderken oğlumu öpüyorum, kafasını bile kaldırmıyor. eliyle ittiriyor. kedim ise ayaklarıma yapışıyor, "gitme" diye ağlıyor. içim parçalanıyor. onu öyle çaresiz ve korkmuş bir şekilde bırakmak istemesemde el mahkum. ekmek parası.
  • geldiği yeri unutmuş görmemiş kedidir.