şükela:  tümü | bugün
  • dirisine de saygı gösterildiği çok olmamıştır.
    yol ortasında ölen bir sokak köpeğinin üzerinden geçen araçlar bir kez daha yürekleri sızlattı.
    dertlerine anlatamayan canlara biraz daha saygılı olsak insanlığımızdan mı eksiltiriz?
    köpeğin ölüsüne aldırmadan üzerinden geçiyorlar +18
  • manyak mi bunlar ölü olsa bile hala arabaya zarar verebilir ya da arabada kokuya neden olabilir.
    ilk çarpanın gidip kaldırması gerekirdi başka insanlar kaza yapıp zarar görebilirdi.
    edit: ben bunu yazdım diye çaylağın biri kaza yapıp ailemi kaybedeyim diye bana beddua etti. bu şahıs benim kötü biri olduğumu ve büyük bir ihtimal kendini iyi bir insan olduğunu düşünüyor.
    konu ne olursa olsun eğer cani, sapık tecavüzcü vs değilse öncelik %100 insan hayatıdır. kimse kusura bakmasın.
  • ölen, ağzı olup dili olmayan derdini anlatamayan bir canlı. ama bazı cani yazarlar arabasındaki kokuyu düşünecek kadar gaddar ve insafsız.

fikir özgürlüğü ile canilik arasında kocaman kalın bir çizgi vardır. bu tarz canilerin araba altında kalması dileğiyle..

tanım: insafsızlıktır.
  • (bkz: her kuşu siktik bir leylek kaldı)
    sağ olanlarına sahip çıktık ve şimdi ölülerinin derdine düştük. kedi köpek ölüsü görmek isteyenler uzun yola çıksın.
  • ölse bile araba kokabilir bahanesini kusan dalyarakları ortaya çıkarmıştır.