şükela:  tümü | bugün
 • gecenin bir vakti ara bir sokakta sokak köpeklerini sevmeye çalışan bu köpekleri seven biri olduğu tahmin edilen bir kişiye saldırdıkları korkunç hadisedir.

  ilk başta her şey yolunda gidiyor ancak sürü psikolojisi gereği olsa gerek sokak köpekleri birden ataları olan kurtlara özgü davranışlar sergilemeye başlıyorlar.

  birileri saldırınca diğerleri de saldırıyor ve adamı aralarına alıp epeyce hırpalıyorlar.

  --- spoiler ---

  genç adam, sevmek istediği sokak köpekleri tarafından ağır yaralanarak hastaneye kaldırıldı. korkunç anlar güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

  --- spoiler ---

  haber kaynağı
 • onlar sokak köpeği değil.
 • iki adet doberman ve birkaç adet rotweiller içeren video.

  bu köpeklerin sokak köpeği olduğunu sanmıyorum bu bir, dobermanın kendi sahibine bile saldırdığı görülmüştür, hele senin köpeğin değilse uzak durulması gerekir bu da iki.

  bana mecidiyeköyde yaşadığım olayı hatırlattı. eski kanaltürk'ün önünde yürürken 100 metre ileride bir kızın sokak köpeğini sevdiğini gördüm. böyle ay canıım falan diyerek seviyordu kız. ben onu geçtikten bir kaç dakika sonra kızın çığlığını duydum az ilerideki otele kendini zor attı.

  yani demek istediğim elbette sokak hayvanları bizim dostumuz ama onların tabiatını da anlamak gerekir. özellikle sokak köpekleri vahşi özellikler barındırabilirler. dikkatli olmak gerek.
 • (bkz: akp tipi habercilik)

  sanırım hayvan teleflerine zemin hazırlama çalışmaları bu, soyunuz sopunuz kurusun, boyunuz devrilsin.
 • gündelik stresimiz.
  iş yerimiz bulunan sokağımızda sayıları 5 - 15 arasında değişen köpeklerin defalarca saldırısına uğradım. hep tetikte olduğumdan başa çıkabiliyorum. bana havlarken çağırıp başını okşadığım, sonra giderken dönüp havlamaya devam eden bile var. yine de orada olmadıklarını düşünmek istemiyorum. düşüncesi bile hüzün ve yalnızlık duygusu veriyor.
  geceleri uzak duruyorum. geceleri her canlı için tekinsiz vakitlerdir.
 • bence de sokak köpeği değiller. tasmalı masmalı tipler yahu. resmen bekçi köpeği ve sen herifin bekçilik ettiği oto sanayiimsi bir yerin önünde hayvanları kıllandırıyorsun.

  tamam da neden sokak köpeği gibi lanse ediliyor görüntüler?

  tabii ki sokak köpeklerinin itlâfı gibi korkunç bir kararın alınması için kamuoyundan gerekli linç çığlıkları işitilsin diye. ayyy şimdi millet başlar çoluğumuz çocuğumuz filan diye. aah ah... umarım öyle şeyler olmaz, umarım korktuğum gibi olmaz
 • gavurların sokak köpeklerinin bile cins köpek olduğunu görüp şaşırdığım olay.
 • sokak köpeği barındırmayan video.
 • sokak köpeği değilmişler gerçekten çok rahatladım. çünkü sokak köpekleri asla saldırmaz dünyanın en uysal en sevecen hayvanlaridir. geceleri sokağa çıkamama sebebimiz de köpekler degil zaten.
 • (bkz: köpeklere yaklaşmayı bilmeyen adamın acı sonu) hem eski bir video hem de iki gün önce başlığı açılmış. açacağın başlığı sikeyim.