şükela:  tümü | bugün sorunsallar (5)
  • kayseri'de okul çıkışında sokak köpeklerinin saldırısına uğrayan 2 liseli öğrenciden birisi hayatını kaybetmiş. durup dururken mi köpekler saldırdı, yoksa herhangi bir tahrik var mı? tahrik varsa bile ölümle sonuçlanan bu olayın vahametini hafifletmez ayrı konu.
    haber
  • üzücü haber.

grup olarak dolaşan köpekler çok tehlikeli saldırma potansiyelleri de az değil bir araya gelince çete gibi takılıp terör estiriyor şerefsizler.
  • he tahrik var, anasına sövmüşler köpeklerin çok ağırına gitmiş hayvanların o yüzden ısırmışlar çok pişmanlarmış.

vahim olay.
  • valla 8 tanesi güpegündüz ve durup dururken bana da saldırmışlardı. çevreden yardım etmeselerdi beni de yerlerdi !
  • başıboş şekilde magandalık yapmaları yine insanlar yüzünden.

bu vahim olaydan hayvan düşmanlığı yapmak ahmakça olur.
  • gelecek şimdi bir güruh, hani neredesiniz hayyan hakları savunucuları diyecek, köpeklere hayvanseverlere yardıracak. sonra gelecek hayvan hakları savunucuları, köpeğin öldürdüğü bir, insanın öldürdüğü bin. binlerce hayvanın yaşamına son veren biz insanlar acınacak rezil varlıklarız deyip şov yapacak. her bokta çatışacak, şov yapacak bir şeyler bulmada üstümüze yok
  • bütün sokak köpekleri itlaf edilmeli.

bir de 2 taraf içinde üzücü durum derken ne kastediliyor acaba bir tarafta liseli bir çocuk diğer taraf sokak köpeği mi? insanı parçalamış bir sokak köpeği için mi üzücü durum. bence böyle düşünenleri de itlaf etsek insanlık gram bir şey kaybetmez.
  • sokak köpekleri itlaf edilmelidir hiçbir şey insan hayatından önemli olamaz
  • aç kalmış olması muhtemel hayvanlardır. kar, kış, kıyamet.. belki de sırf yiyecek gözüyle baktılar. nereden bileceğiz.