• bu ülkenin aydınlık yüzüdür. bu genç gibi 1 milyon tane olsun, bu ülkenin sırtı yere gelmez dedirtmiştir.

kaynak

edit: en başta konuşan kel abimiz ile bir kaç bilgi geldi
  • hdp' yi* kapatmak için öne sürdükleri yasanın aslında laiklik karşıtı eylemler için çıkarıldığını
    bilmeyen bir gençtir, gerçi orada “akp de beraberinde kapatılsın” dese, herhalde evini basıp hapse atarlardı.
    böyle adil(!) bir atmosferde parti kapatılsın deniyor yani*

bana uygun parti yok demesi " tam olarak işin ciddiyetini anlamamış" hissi uyandırmadı değil.
    bugün yarın "ben oy kullanmıyacam" da diyebilir.

muharrem ince gibi tutarsız bir siyasetçinin adını telafuz edince de kapatmak zorunda kaldığım.
    sırf çomar eziyor diye birinin peşine takılamıyorum.
    erdoğan, bahçeli, muharrem ve perincek bana hep aynı kulvarda gelmiştir.
    ama o boğaziçi rektörüne benzeyen lavuğu bastırması fena değildi.

edit; muharrem ince fanları da adama dokundurtmuyor maşallah, adam sosyal medyadan espiri çala çala z kuşağının gözünde che guevara gibi bir şey olmuş sanırım.
  • isyan ettiği zihniyetle sadece ideolojik olarak ayrılıyor. kendi ideolojisi hükümet olsa comar diye nitelendirilen kesimden bir farkı kalmayacaktır.
  • nefesini boşa tüketerek bu yaşta sinir stres sahibi olmuş gençtir.

ekleme : tabi ki insanları uyarsın, insanların aydınlanması için mücadele etsin. yalnız; anlamayana anlatmak, dünyanın en zor işidir. sadece kendisine zarar verir.
  • z kuşağıdır.
    henüz ideolojisi oturmamış olsa bile ülkede olup bitenlerin bilincinde olması, gündemi takip edip çıkarımlar yapabilmesi bile gelecek için umut vaadediyor. ben 18 yaşındayken dünyadan haberim yoktu.
  • ergenin birisi.

iç hukuk avrupa falan diyip hdp kapatılsın diyor... (mesele hdp değil parti kapatılması)
    okumuş twitter'dan cengiz holding falan, bildiği tek şey dolar 8 lira olmuş...
    sorsan ne insan haklarından ne hukuktan haberi var. hak hukuku bilmeyip ekonominin kötüye gittiğini düşünüyor.
    ekonominin kötü olması bir sonuçtur, sebep değil, biz bunu bir türlü anlatamadık.

iktidara gelse mevcut iktidardan pek farkı olmayacak olan bir yavrucuk.

edit: nasıl bir yer lan burası. kimisi pkk'lı diyerek mesaj atmış, kimisi aktroll demiş, kimisi ana bacı düz gitmiş. bravo arkadaşlar hepinize.
  • 11:20'de "ekonomi iyi" diyen abiyi yakalayip iyice dovmek lazim. iyi ki susturdular orada.
  • ne kötü...
    zehir gibi bir genc adam cikarmis rakamlarla catir catir masaya vuruyor, sırf ondan yaslı diye lavugun teki sözünü kese kese salak salak konusuyor. genç adam gelecegi icin endisesinden bahsediyor, kasarlanmıs essek kadar herifler önce hayatı tecrübe edeceksin de bilmemne diyor. revize edip ekonomiyi karsilastırıyormus dingil...

lan adam olmazsınız siz, sürünün amk.
  • akp'li başı kapalı ablamız ekonomi kötü olduğu, cebindeki paranın değeri kalmadığı için bir daha erdoğan'a oy vermeyecekmiş.
    boşuna demiyoruz, bu tayfanın onuruna söv, yüzüne tükür yarabbi şükür der yine gider oy verir.
    cebine dokun, alaşağı eder.
  • bu cahil çomar sürüsüne laf anlatılmayacağını anladığı gün bırakacaktır bu işleri. evet genç ve heyecanlı ama yok kardeşim bu yüzsüz insanlarla anlaşmanın imkanı yok
hesabın var mı? giriş yap