• bir insanın ne derece şerefsiz ve haysiyetsiz olduğunu göstermek olabilir. 20 liralık tuşlu telefonu ve hattı var diye bir insan fakir olamazmış. ne diyebilirsinki bu şeref yoksununa...
  • kişi değil bir adet yavşak içeren video. bir de gözlerini belerte belerte şükredeceksin demez mi?
    neye şükretsin it sağlık gitmiş, para yok, çocuklar aç neye şükretsin?

küçücük ayak kırığı bile durup durup sızlıyor bu adamın bir tarafı platinmiş.

niye engelli maaşı 568 tl?

adamı telefonu var diye aşağılıyor yavşağa bak.
  • bu adama "eyerki keçim sikintisi.." diye başladığında arkadan birinin gelip bunu domaltıp sikinti nasıl oluyor göstermesi lazımdı.

ilk entriye ithafen: saf kötü değil saf aptal olarak düzeltilmesi gerektiği kanaatindeyim.
  • allah korkusu olsa şu söylediklerini söyleyemez.
  • adam 500 küsür lirayla geçinmeye çalışıyor. geçinmeye değil daha doğrusu hayatta kalmaya çalışıyor. halimize şükür diyeceğim, utanıyorum. başkalarının durumuna bakıp şükretmek hep ikiyüzlüce gelmiştir zaten. itin teki de 10 liralık telefonu var amcanın diye üstten üstten ezmeye çalışıyor. lüksmüş. çok değişik bir coğrafyada yaşıyoruz gerçekten.
  • ben hak verdim tek hücreli beye.

"müslüman aç da kalsa şükredecek"

çok şükür. aç kalmak bir yana şunun eşi dostu hele hele evladı olarak doğabilirdik. bir videoda bir defaya mahsus 20 saniye maruz kaldık sadece ses tonu balgamla şekillenen abiye.
  • tok acin halinden anlamaz derler ya bu adam o da degil, insan olmayan insanin halinden anlamaz kategorisinde bu varlik
  • konya ete kemiğe ve akla bürünse yeşil tişörtlü gibi görünürdü ve düşünürdü.
  • mağdur olan amcamızın bilgileri paylaşılmıştır.

yardım etmek isteyenler için bırakıyorum:

yunus kumru 0538 626 3471
  • kafasını kürekle yarmak istedim.
    söyleyeceklerim bu kadar hakim bey
hesabın var mı? giriş yap