• --- spoiler ---
    "merhabalar, sosyal medya reklam ajansımızda ekşi sözlük yazarları freelance pozisyonunda açık mevcuttur, her sipariş başına 10tl ücretli yazar çalışanlar aranıyor, ilgileniyorsanız lütfen bordonetwork@gmail.com ulaşın
    ek iş olarak görmeniz faydalı olacaktır.
    günde sadece 10 dakikanızı ayırarak para kazanabilirsiniz"
    --- spoiler ---

şeklinde mesaj atan çaylak hesap. her anlamda çaylak.

(bkz: sourlines iyi uçuşlar diler)
  • sokakgece isimli çaylak hesabından bana da böyle bir mesaj geldi. ekşisözlük maaşım bana yetiyor, 10 lira için mi uğraşıcam *
    --- spoiler ---

merhabalar, sosyal medya reklam ajansımızda ekşi sözlük yazarları freelance pozisyonunda açık mevcuttur, her sipariş başına 10tl ücretli yazar çalışanlar aranıyor, ilgileniyorsanız lütfen bordonetwork@gmail.com ulaşın ek iş olarak görmeniz faydalı olacaktır. günde sadece 10 dakikanızı ayırarak para kazanabilirsiniz
    --- spoiler ---
  • 190 üzeri boyum, 20+ cm jr boyu, kaslı vücudum ve aylık 50k net maaşlı standart bir ekşici olarak bana attığı 10 tl'lik reklam başı ücrete şey* bile çekmem.
  • 10 liraya entrymı girerim.
  • kendimize ait olmayan fikirleri kendimize aitmiş gibi sunmak, her ne kadar anonim kimlikler altında bu platformda barınsak da şahsiyetimize leke sürmekten başka bir şey olmaz. hele ki sözlüğün giderek yozlaşmakta olduğu bu günlerde bir darbe de bizden gelirse vay halimize. sizi bilmem ama ben boynumdaki fulara 50 lira verdim zaten, 10 liraya satacak kadar enayi değilim :)
hesabın var mı? giriş yap