şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: anan hariç de)

yasakçı zihniyetin bir serzenişi.

eğer burada 100-250 cc motorlarının açık egzozlarıyla bağırta bağırta geçen motosikletlilerden (motorcu değillerdir bunlar) bahsediliyorsa sonuna kadar haklı bir önerme olabilirdi ama 50 cc honda today için de söylenmişse anca oturma organıyla gülünebilecek bir içi kampanya diyebiliriz.
  • (bkz: motosiklet)
  • yukardaki arkadaşın dediği sinif benim uyuz olduğum sinifa giriyor sanirim. neyse soyleyelim boşa gitmesin. bulunduğm ilçede resmi rakamlara göre otomobil ve motor sayısı eşit rakamlara sahip (gazete haberi). ve evim cadde üstünde (ana cadde değil) ve bu insanlar gece 2 olsun 3 olsun böğürte böğürte bu motorları kullanıyorlar. şimdi bu nedir aga? daha yaşı 15 olmayan çoluk çocuğun oyuncağı olacak şey mi bu?
  • motosikleti bilemem de, kurufasulye ertesi got gibi ses cikaran mobilet sesinden yildi millet, susturucu takin ipneler
  • geceyi hastadan sor.

hasta sabah uykuya dalabilmişse, sokak arasında cam dibinde tor tor öten motoru kim kime sorsun.
  • (bkz: troll diilim taam mıa) yazmayı unutan kişinin hezeyanı..
  • ben yollarda tofaşçı görmek istemiyorum. şahin, doğan, kartal hepsini alın götürün kapatın bir yere. hatta bütün fakirleri alın öhöööömm neyse.

çok saçma bir fikir amk dediğim kampanya. iki karizmatik motorcu görüyoruz gözümüz gönlümüz açılıyor.
  • istanbul gibi kocaman koyden ibaret(trafik kurallarindan bir haber yaya ve otomobil suruculerini barindiran) olan
    bir sehirde yolun ortasina, sagini solunu kontrol dahi etmeden! yola atlayan yayalari ve sinyalsiz ani serit degistiren araclari trafikten temizleyeceginize soz verdiginiz takdirde bende gurultu cikaran egsozumu sokup ustune benzin dokup yakarak tam destek verecegim gorus.ıstanbul trafiginde araclar hangi aralardan hangi hizlarla firliyor,nerelerden sacma sapan u donusleri yapiyor gorseniz bu kadar da olmaz dersiniz.bu kadar medeniyetsizligin duzensizligin kuralsizligin oldugu yerde 100 metre onceden yayalar ve araclar nerden geliyor bu gurultu diyorsa ben amacima ulasmis oluyorum.bu egsozu takmaktaki amacim zaten insanlari cok fazla olmamak kaydiyla rahatsiz edip farkedilirligimi saglamak.sayet bir gun istanbul trafiginde motosiklet kullanirsaniz neden istedigimi daha iyi anlayacaginizdan eminim.