şükela:  tümü | bugün
  • yaşlanıyorum artık yada hayata daha derinlemesine bakar oldum.
    akşam saati çöp konteynerlerine bir karton atıyordumki hamileliği ilerlemiş gri-beya bir kediyle gözgöze geldim.kimbilir kaç yavrusu var karnında ve birde kendisi ne kadar aç. inanın kedinin yüzünde 50 60 yıl hayatın sillesini yemiş olgunlukta bir duruş vardı.
    yoğun açlık , soğuk ne yapacağı belli olmayan insanlar.. kedinin yanında kendimi yeni yetme gibi hissettim gözlerim doldu yeminle.

hayat çok zor be ..
    edit : sözkonusu kedimizi ve yanında bir kaç arkadaşını doyurduk.istanbulda site tarzı bir yerde yaşıyorum ve malesef o bahsedilen kedi dostu teyzelerden buralarda az. bundan sonra daha dikkatli olacağım bu konularda ; ve emin olun gayet açmış hayvancağız. insanın tüm inançlarını sarsıyor bazı şeyler ..
  • hayat çok zor
  • hamile kedimi ben evde yokken sokağa atan yavşak kapıcımı aklıma getiren başlık. ben olsam o hamile kedi çoktan koltuğumda yatıyordu.

bu tip durumlar için carrefour’da da dostluk mamaları satılıyor. ben her gün çantama ikişer üçer atıyorum, çok işe yarıyor
  • bu kadar duygu dolu anlardan sonra umarım mama veya birkaç yiyecek vermişsindir.
  • bizim ofis de bunun insan versiyonlari var. çöplük ofis oluyor. acitasyon yapmaya gerek yok.
  • sokakta kedi mamasından yürünmüyor artık. kedici teyzeler titreye titreye mama boşaltıyor yollarımıza. emin ol karnını doyurmuştur o kedi. hatta yemeğin üstüne sigara bile yakmış olabilir.
  • acınacak ve insanı üzen kedidir. yemek vermeyip sadece sosyal medyadan tepki gösteriyorsan ayıp etmiş olursun.
  • ulan burda baslik acincaya kadar al 5 liralik kuru mama ver!
    bi de hayat cok zor yazmis...te allammm