• yakında meşhur olacağını düşündüğüm bir web projesi. güzel yorumlar var, mavralar havada uçuşuyor...
  • memleketimden insan manzaralari basliginda yer edinmesi gereken guzel dusunulmus proje.
    memleketin yönetimini size verseler ilk ne yapardınız? sorusuna alinan cevaplarla adinin neden sokak roportajlari oldugunu da gayet iyi sekilde sergilemektedir.

http://www.milyonlarinsevgilisi.com/…-ne-yapardiniz
  • eşcinsellik yasaklansın mı röportajı çok tatlı lan. müthiş kafalar var. 2:15'teki dayının rahatlığına bittim. "...alan veren razı kime nolü?"
  • eşcinsellik yasaklansın mı röportajında, 2.19'daki dayının eşcinsellik yasaklanınca daha doğrusu kapanınca "türkiye gomünüs devlet olur,kaos olur" yorumu videonun gerçek olduğunun kanıtıdır. bunu hangi metin yazarı yazabilir?
    benzer kafalar için (bkz: ya biz gericiysek gericiyik arkadaş)
  • eşcinsellik yasaklansın mı röportajı sonucu vardığım sonuç şudur: erkekler kadınlara göre daha yasakçı, daha geri kafalı ve dini daha çok kullanıyor. *

gerçi soru sorulan kızların hepsi gençti. belki yaşlı bir teyzeye sorsak, "aa olur mu öyle şey evladım, erkek erkeğe, kadın kadına ilişki mi olurmuş? yasaklansın tabi yasaklansın" diyebilirdi.
  • yalnız özellikle yaptıklarını düşündüğüm bir soruları var:

bir kadınla bir erkek yakın arkadaş kalabilirler mi diye?

her kadın evet, her erkek hayır diyor. özellikle böyle manipüle ettiklerini düşünsem de yine de bakış açısı olarak bir kadınla bir erkeğin bu konu üzerindeki derin ayrımını açıkça gösteriyor. ilginç vesselam.
  • önümüzdeki günlerde çok popüler olacağını düşündüğüm site,sorulardan ziyade çok hoş cevaplar-tepkiler dikkat çekici.
  • üçüncü gözünüz olsa nerenizde olmasını isterdiniz? röportajıyla türk halkına psikanaliz yapsak neler çıkacak yarabbim diye düşündürmüştür.

paranoyağın allahı eğilimler falan.. herkes ardımızdan dolaplar çeviriyor..
    büyürken nooldu bu insanlara da 3. gözlerini kalplerine koymaktan vazgeçtiler? o sondaki kızı ben yerim ayrıca. umarım büyüsen de 'kalp gözün' hiç kapanmaz.

http://www.youtube.com/…=m6rtteqxtfu&feature=relmfu
  • intizar kelimesini kullanan topluma "eski sevgilinizin sonraki ilişkilerinde mutlu olmasını ister misiniz?" diye sormuşlar.
  • boş vakit değerlendiregeci. çok eğlenceli be. hele izmir'e uzak kalmışsanız, bayağı gülümsetiyor.
hesabın var mı? giriş yap