şükela:  tümü | bugün soru sor
  • bu kodumun kekolarından bıktım. ayranı yok içmeye tahtırevanla gider sıçmaya! bu insanlar özellikle altında 3-5 liraya aldıkları şahinle bunu yapıyorlar ya bir de tav oluyorum, tav! he canım he, millet sana bakıyor diyor ki "oo ne güzel arabası var, nasıl motorun sesini duyuyoruz." senin ben ta aklına sıçayım. kızlar falan zaten sana hasta hani yanlarından bağırtarak geçiyorsun ya?! lan bu insanlar ne zaman türedi yahu. hadi altında japonya'daki gibi yarış araçları falan olur yaparsında, lan altında kaputun üzerine çıksan yamulacak araçla yapman da senin neyine? bir de bunların altında motorla olanları vardır onların da yaşları ortalama 19-20'dir annesinden babasından yalvararak aldığı parayla veya senelerce biriktirdiği parayla motorunu almıştır. hay senin de aklına sıçayım be.

sinirliyim sözlük, insanların çocukları var, aileleri var. sen her araba/motorunla geçtiğinde ben senin o aptal egzozunun sesini duymak zorunda mıyım?

tek söylediğim şey var böylelerini gördükten / duyduktan sonra; inşallah kaza yapıp geberirsin görgüsüz kodumun kekosu.