şükela:  tümü | bugün soru sor
  • hafzalanın almamasına şaşırmadım. sen kafanı çok yorma böyle şeylerle.
  • bak işte bu düşünce, zihniyet, anlayış yüzünden türkiye nefes alınabilecek bir ülkeden çıkmış durumda.

insanlıktan yoksun bir çomar yazar beyanı.

edit: (bkz: başlıkları engelle)
    edit 2: trollüğünde değilim artık olayın. burayı ciddi anlamda ekşi'den bihaber insanlar okuyor. bir görseler ellerine koz vermiş gibi yine haberlerde olacağız...
  • yaşasın! bu gün saçma sapan bir konuda trollük yaptım ve herkes bana küfür etti! çok mutluyum.
  • - işim var, işim bitince herkes gibi bende evime döneceğim.
  • sokakta dolaşan hamile kadının demek istediği şey; bakın en hafif tabiriyle söylüyorum: hamileyim

anası tarafından doğurulmamış, sıçılmış yazar beyanı.
    şu kadınları bi düşüremediniz dilinizden.
  • eskiden trollerin bile bir kalitesi vardı. adamlar bu işi fularla yapıyordu. şimdikiler nescafe içmekten dişleri sararmış ergenuslar. bakın bunun adı şiddettir. hem kendine hem topluma.
  • tanım: acilen sözlükten, hatta ülke topraklarından şutlanması gereken adi şerefsiz beyanı. kutsal bilgi kaynağını lağıma çeviren, ülkeyi ahlaksız ve puştla dolduran bu zihniyet bir virüs.
  • dünyanın zaferler kazanmış en büyük komutanından daha muzaffer bir edayla gezmelidir hamile kadın sokaklarda. çift canlıdır, utanıp sıkılmasını ve dahi saklanmasını gerektirecek bir durum yoktur.
    aksine yüzünde zaferden zafere koşan bir komutan edası olmalıdır.
    sizin gibi namussuzlara inat bir can daha çoğalacağız diye bilmelidir.

--- spoiler ---
    ...

bacım, ikicanlı, ağır,
    güzel kızdır, bilirsin.
    ilki bu,
    bir yandan saklı utanır
    ve bir yandan korkar
    ölürüm deyi.
    bir can daha çoğalacağız bu kış.
    bebeğim, neremde saklayım seni?
    hoş gelir,
    safa gelir,