şükela:  tümü | bugün soru sor
  • dümbük yapılı uzun saçlı erkeklerin ve teşhirci motor hanımların aktivitesi.

yok öyle yiyişmek yolda. insanların siki kalkıyor. şu an çok azgınım ve böyle bir çift görsem sikerim şahsen. sikmeyip laf atıyorum. bizi de gör güzelim, bizi de doyur diyorum.

kaçıyor enteller hemen. twitter'da ağlıyor. ekşi'de başlık açıyor. bu ülkede yaşanmaz artık diyorlar.

bok yaşanmaz godoş yapılı. erkek ol biraz. git evinde sik sevgilini. azdırma bizi.
  • kimse sizin öpüşmenize birsey diyemez. dememeli de zaten. ama siz bu ülkedeki algıyı ahlak anlayışını insanların bakışını cok cok net biliyorsunuz. yok biz bu algıyı değiştireceğiz yok biz insanların istediği gibi davranmasına saldırgan yaklaşan anlayışı yıkacağız derseniz sizi yıkarlar.

burası abd değil abi 200 yıl da geçse değişmez. 200 yıl öncesi ile suanin farkı var mi ki 200 yıl sonra olsun ? bu gerçek değişmiyor değişmeyecek. toplumların ahlak anlayışı boyle. kabullenin artık uzatmayın.

el ele yürümenize artık laf eden yok eskiden buna bile laf edilen toplumdu burası. ama siz de bokunu çıkarıyorsunuz. abd de olsanız ne bileyim dünyada insanların en geniş ülkede olsanız ooooh ne yapsak kimse birsey demiyor diyip sokağın ortasında hatta otobüste kızı domaltıp sikersiniz.

su gerçekleri bile bile kendinizce sosyal deney yada başkaldırı artistliği ile hala daha bunu yapıyorsanız suç sizde kusura bakmayın.

bitiyorum ama su örnekle. beşiktaş’ta deniz müzesinin önünde arkadaşımı beklerken bi kızla erkek hayvan gibi öpüştü kaldırımda ve kimse birsey demedi. hem de herkesin önünde oldu bu. moda sahilde herkes yiyişiyor. ben bi kızla bi kösede yaşadım hatta biraz zorlasam orada becerirdim bile. kimse sallamıyor abi sizi. türkiye’nin geri kalanının %90 inda bunu yapamazsınız ama iste. biz de public sex denen şeyi yapsak bile usulüne göre yapıyoruz. fatih’te el ele gezen çiftlere bile yan bakıyorlar abi ayni şehrin iki ilçesinde bile durum buyken ve siz de yerine göre degil kafanıza göre takılım ‘heryer beşiktaş gibi olsun kadıköy gibi olsun izmir gibi olsun’ derseniz bugün laf attıklarına şükredin bazı yerlerde sizi sikerler bile.
  • sevgililerin öpüşmesini sakıncalı bulan zihniyetin sosyal medyada ifşa edilmesi olayıdır ve iki genç birbirini öptü diye sözlükte ağlamaktan farklıdır.

geçen gün sözlüğe girdim başlıklara bakıyordum gözüme takıldı. andavalın biri böyle bir şey görmüş ve utanmış, rahatsız olmuş. gördüğü şeyi “norodyso yotorop sikicekti” diye abartmış. yorgun olmasam güzel bir entry döşerdim sana ne amk diye ama neyse dedim. ahlak bekçiliği kötü şey. sevgisizlik kötü şey. bunlara alışmak lazım.

yine geçen gün bir organizasyonda muhtemelen bunun zihniyetinde iki erkek, organizasyonda gönüllü çalışan iki kıza iki gün boyunca yürüdü. son gün o iki kızdan “kaşarlar” diye bahsettiklerini duydum. vermeyince kaşarlar tabi. birbirlerinden farkı yok.
  • ciddiye alıp paragraf paraf yazı döşeyen var. ahaha. astarojna kak mojna reyiz izindeyiz.