• şu linkte görülen bir adet orospu çocuğunun yaptığı eylem.
    orada yok muydu acaba bu şerefsize kafa dalıp empati yaptıracak birileri?
  • böyle başlıkları şiddeti uygulayanın kimlik ve sosyal medya bilgilerini de ifşa ederek girmek lazım ki linç başlasın...
  • siz bakmayın, ona da kafa göz dalsaydiniz diyenlere.. 155'in aranıp olayina fiziki olarak karisilmamasi gereken kişidir
  • ulan düşmanına vurulmaz öyle. kadın karşındaki kadın. şerefsiz herif. nasıl karı koca oluyosunuz böyle insanlarla hiçbir zaman anlayamayacağım.
  • adamın hatası kadınla tartışmaya girip kafa atması. kadının hatası ise kafayı yemeden önce adamın yüzüne vurması. bir de böyle değerlendirmek lâzım konuyu. benim gözümde ikisi de suçlu. şiddetin büyüğü küçüğü olmaz.
  • evlenebilmek için birçok psikolojik testten geçip “evlenmeye uygundur” şeklinde bir belge alınması lazım. karşındaki bir kadın, senin eşin, o nasıl bir vuruş öyle? düşmanına mı vuruyorsun ya?

kimliğinin yayınlanması gerekli olan kişidir. yayınlanması gereklidir ki, biz bu şerefsiz evlatlarının bizde yarattığı korkuyu gözlerinin içine baka baka onlara da yaşatalım.
  • kadir şeker'den sonra kimse dokunmamaya başladı. şahsen ben de görsem bir şey yapmam. polisi arayıp çekilirim.
    (bkz: kadir için adalet)
  • erkeğe şiddet sonucu erkeğin kadına orantısız şiddet uygulaması.

iki taraf da cahil. ben kadınım diyerek adamın suratını cırmıklamanın savunulacak tarafı olduğunu düşünmüyorum. şiddet uygulayan, şiddet görmeyi meşrulaştırmış olur.
  • katil olma riskini göze alan buyursun müdahale etsin bu tarz olaylara.

böyle bir kavga görürsem aklıma gelen ilk isim: (bkz: kadir şeker)
  • kafa gelecek yerden tokatı edirgemeyen ablanın şiddete maruz kalması.
    görüntü bitiyor ama adamın kanı bozuk bir sosyopat olmadığı ortada, telaşla düşen kadına doğru hamle yapıp kafasını kaldırmaya çabalıyor.
hesabın var mı? giriş yap