şükela:  tümü | bugün soru sor
  • böyle bir şey nasıl olabiliyor aklım almıyor. kedi de battaniyesi gitmesin diye resmen tutuyor ama kadın battaniyeyle kediye vuruyor. insan değil bunlar!!!
    tık
  • iliklerine kadar donsun bi allahın kulu yardım etmesin inşallah.
  • bu insanların gerçekten psikolojik sıkıntıları var. kendi halinde yatan bir kedinin üstünden battaniyeyi alıp gitmenin başka bir açıklaması yok. nesi dokundu sana acaba ya? kalpsiz pislik.
  • bildiğin kedinin üstündeki battaniyeyi çalıyor, almak iyi niyetli olmuş biraz. çalan kişinin de görünümü garip geldi bana.
  • neden bu kadar kötüsünüz.
  • ilk köşe başında sokak kedileri, köpekleri yedi sülaleni s..sin inşallah... geber...
  • insanlar birbirlerinden çalar, birbirlerini gasp ederdi eskiden artık seviye gittikçe düştü en zayıf hayvanı bile gasp edecek hale geldi.
    insanlar daha ne kadar alçalacak derken bunu da gördük.
  • kadının üstüne başına bakınca ihtiyacı var gibi görünüyor. psikolojik sorunları olduğuda belli ve bu sorun ve eksiklikleri yaşamasının nedenlerinden biride sizlersiniz. belkide o kedi kadar değer göremediği için o sert tepkiyi verdi(ben battaniyeyi silkelemeye çalıştığını düşünüyorum) fakat siz o kadının o soğukta üşümemesini sağlayamıyorsanız bu tepkileri veremezsiniz.

edit: götü sadece kombinin derecesini yükseltmek için kapalı balkona çıktığında üşümüş yazarların ne işe yarar diye bik bik bik etmesi... ben sizin insanlığınızı s...
  • kalpsizligin mi hirsizligin mi tam karar veremedim ama birinin boyutunu degistirmis bu mahlukat.
  • ruh hastası