şükela:  tümü | bugün
  • başakşehir fk. ile anlaşma imzalamış 24 yaşında arnavut futbolcudur.
  • hırvatistan rnk split takımında geçen sezon 40 maça çıkıp 13 gol, 5 asist ile oynamış, forvet ve forvet arkası oynayabilen yeni başakşehir futbolcusu.

başakşehir'e gelipte kabus olmayan forvet yok zaten. seneye adını bol bol duyarız.
  • hakkında çok şey bilmiyorum,bildigim kadarıyla konuscam;

bu adam türkiye'de iş yapar

uzaktan şutları iyi,defansla fazla mücadeleye girmeden gollerini atar

defans kendisine müdahalede buluncaksa da pasını atar golünü attırır

bekleyip görcez

rezerved diyorum
  • onemli bir yukselis gosterecegini dusundugum arnavut forvet.
  • 2 sezon önce kukesi formasıyla uefa maçlarında trabzonspor'a karşı oynamışlığı da vardır..
  • 30 temmuz 2015 az alkmaar başakşehir maçı'nın ikinci yarısında tüm uzun topları göğsüyle kontrol etmiş oyuncudur, ki bu durum fundamental olarak gelişmiş bir futbolcu olduğunu gösteriyor. 10 adet uzun topu burak yılmaz hayatı boyunca kontrol etmemiştir.

ilk izlenim olarak hareketli ve takımı oynatabilecek tarzda bir oyuncu olduğu göze çarpıyor, eğer son vuruşları da top kontrolü kadar iyiyse bu sezon 2. bir fernandao olur.
  • çok ciddi fitness çalışmaları yapsa dahi asla ikinci fernandao olamayacak topçu, fernandao nun doğuştan gelen genetik bir avantajı var omuzları çok geniş yani adam kütle kazanmaya uygun bir vucut tipine sahip bu arkadaş ise fotolardan anladığım kadarıyla dar omuzlu ince kemikli bir vücuda sahip zaten 185 boyunda olmasına rağmen 79 kilo olması da bunu doğruluyor, topla dribling yapabiliyor bu iyi birşey ama bunu ne kadar efektif kullanabildiği de önemli zaten diğer türlü doka galatasarayda sneijder bank asyada oynardı en az 15-20 maç izlemeden yorum yapmak izlemiyorum ama ilk izlenimlerim iyi değil kendisiyle ilgili umarım başarılı bir transfer olur başakşehir adına.
  • nedense normal veya iyi yorumlar yapıldığını görünce şaşırdığım forvet. bu adam dün başakşehir - az alkmaar maçında çok net iki pozisyonu harcadı. ayrıca topu ayağına aldığında sağından soluna 1 senede dönüyor.

gol sonrası bu adam yerine mossoro'yu oyundan alan, 11'de emre belezöğlu ile başlamayan, enver cenk şahin, pervet ve eperianu'yu yedek oturtan, abdullah avcı'ya buradan saygılarımı gönderiyorum. ikinci maç çok ciddiye alınmazsa, daha doğrusu aynı kafa yapısı ile maça çıkılırsa bu turu döndürmek imkansız olur.
  • kimi buralar entri dolacak demiş kimisi israf demiş.
    ve bugün güne-haftaya damga vurmuştur.
    kendisinin ikinci takımının 3. golünü attığında mehmet batdal napıyo öyle.
  • akhisar belediyespor tarafından medipol başakşehir'den 2016-2017 sezonunun sonuna kadar kiralanan futbolcu.

link