şükela:  tümü | bugün sorunsallar (1)
 • aklımı almış bir youtube kanalıdır

  https://www.youtube.com/…l/ucuwu6m3eh-ktjyrfm2a2n1g

  https://www.youtube.com/watch?v=57kpwaqoldw

  https://www.instagram.com/sok_o_pop/

  --- spoiler ---

  anladığım kadarı ile a clockwork orange'taki alex giyimli elemanımız vendetta gibi maske takıp sesini bilgisayarla bozarak, allah yazan madalyon(?)u ile 80'ler acid trip kafaları video efektleri kullanarak yarı freak tepkiler eski magazin haberlerini müthiş bir emek / araştırma sonucunda her yönüyle yorumluyor.

  --- spoiler ---

  edit: link güncellendi.
  edit 2: instagram linki eklendi.

  magazinle zerre alakası olmayan bana bile bağımlılık yaptırmış kanaldır ayrıca.
 • izlerken asiri eglendigim youtube kanali. :d montajlari ve yorumlari cok basarili.
 • durdurup basa aldigim yerler bile var. aşırı etkileyici, illuminati gibi bişey.
 • gıybet ve ucubelik.

  işte aradığım konsept bu.

  edit: kanal sahibin creepy estetik anlayışına ve dedikodu aşkına hayran kaldığım lan. seni tanımak istiyorum yiğidim beni mutlaka ara.*

  edit 2: gülben- sero reis kan davası part 3 de gelmiş.* resmen net geo belseli gibi göz kırpmadan izletiyorasdsff. gelecek seri seda sayan hakkında olsun bari. o karıdan en az 10 bölümlük mevzu çıkarasfaf
 • bulur bulmaz maden bulmuş gibi sevindiğim kanal. bariz bir biçimde youtube'da sağlam gıybet ve madilik kanalı açığı var.
  yapmaya çalışanların da bu kadar bilgi birikimi olmuyor ya da arşiv filan karıştırmıyorlar. yani bu kadar emeği başka bir şeye versen muhtemelen tez olur.
  türkiye'nin eski günlerine göre sosyolojik çıkarımlarda bile bulunabilirsiniz.
  özellikle iki videosunda da adnan oktar ile ilgili bilgiler çok ilgimi çekti.
  başarılarının devamını dilerim asjhdf...

  arkadaşı takdir etme eşiğim ileriki videoları ile netleşecek.
 • beklenen ucuncu vidyosu dusmus yapisalci ve elestirel gercekci giybet kanali. ucuncu kismindan anladigimiz turkiye'ye visual kei'yi ve j-pop'u da gulben getirmis. ucacaksin sarkisinin ilk konserindeki o beyaz montumsu kesik eldivenli kostumu ve o saclar visual kei'cilerden apartma olduguna kalibimi basarim. ama benim icin o sarkinin asil klibi her zaman erkan can'li kisa film pamuk prenses 2'deki karakterlerin soyledigi hali olarak kalacak*. yalniz bir de belirtmeden gecemeyecegim, gulben ergen pislik mislik ama muhabbeti guzel kesin, komik kadin. cunku roportajlarda en kil gittigi sorulari bile komik kivirmis. yesim salkim da pislik ama o epey sevimsiz mesela. seren serengil tam bir mal. anasi anasinin gozuymus ama genlerini aktaramamis kizina haha. gereksiz bilgi coplugumden bir kuple buraya kustuguma gore kanal sahibine eline saglik sokopopcum diyerek cekileyim. sen vakit buldukca cek, biz izleriz. cok da uzatma arayi ama olur mu.

  edit: spolier: boru moru valla 200 bin satıyo yani.
 • bayağı uğraşılıp emek verildiği belli olan başarılı youtube kanalı. seren serengil üzerinden psikolojik ve sosyolojik gözlemler yapan bendenizi kendimden geçirmiştir. magazini dönemin politikasıyla harmanlamasına da ayrıca bayıldım. bir sonraki serinin sezen aksunun müzik sektöründeki mayfalığı üzerine olmasını temenni ediyor, başarılarının devamını diliyorum.
 • muazzam bulduğum youtube kanalı. kocaman bir kalp! öyle iştahlı öyle güzel anlatıyor ki insanı kendine bağlıyor resmen! daha anlatacağı gıybetleri merakla bekliyorum. sen anlat ben dinliyim reyis <3
 • beyaz gömlek ve allah kolyesi ile imaj işini feci iyi kotarmış bir arkadaşımızın kanalıdır. yolu ışıklıdır.
 • petek dinçöz dosyası yüzünden can tanrıyar'ın gazabına uğramış kanal. artık kuyruk acısı ne kadar derinse demek kanal sahibine saldırmış.

  ps: canısı buraları okuyorsan ilgili videoyu bir şekilde başka bir platformda paylaş yemin ediyorum meraktan çatlıycam.*

  edit 2: beklenen videoyu yüklemiş gönlümün efendisi.

hesabın var mı? giriş yap