• allllaaaaahhh. çok canım sıkılıyodu. video atmış bebişim.

keşke kendi kafasında 40 kişilik ekibi olsa da her gün video izlesek hasta gibi.

not: team ceren cerengil
  • “yılbaşı özel” videosu ile beni ailecek gazetenin verdiği sözde 3d gözlük ile tutti frutti* izlediğimiz o eski güzel ve laik yılbaşı gecesini hatırlatmış olan magazin tanrısı.*
  • yılbaşı hediyesi yeni videosuyla 90ların yılbaşı gecelerini hatırlamamıza vesile olmuş, hem güzel hem abukluklarla dolu o yıllara götürmüş, hüzünlere gark etmiştir sevdiceğim.
  • şokopop yılbaşı özel (+18) videosuyla beni hayretlere düşürdü. ulan ne renkli günlermiş şahit olmayı çok isterdim jsjsjdjjdjd
  • olmuş bi viral gidiyor kadın sesli maskeli sakallı havalı giyimli bir abi sürekli çok da sikimizdeymiş gibi ünlülerin hayatını özene bözene montajlayıp atmış. amına koyduğum youtube u iyice televizyona döndü bir kaç eleman neyin iş yapacağını bulup bu işe para yatırıyorlar diğer kollarından bu işe reklamda yaptılar mı ohh tertemiz gelir kapısı. sen mi seçtin ne izleyeceğini ? yoo yönlendirdiler iki video gördün kapıldın . iyice gerizekalı turnusolu oldu youtube . bir kaç orjinal kanal bulunca seviniyordum artık orjinal içerikleri bile satın almışlar amk.
  • 140journos işbirliği ile hazırladığı ilk videosu geldi. missss.

https://www.youtube.com/watch?v=20vf_d59hl4
  • ilhan irem videosu çok acayip olmuş.
    kaliteye söylenecek söz yok. aşmış durumda su an. videoyu izlerken sırtımdan ürperti geçmedi desem yalan olur.
    son olarak o kadar detaylı belgelere nasıl ulaşıyorsunuz, helal olsun şokopop!
  • ılhan irem'in sesi arka plandaki müzikle birleşince ürkütücü olan ama içerik olarak ilgi çekici belgeselimsi video.
  • son saykodelik ilhan irem çalışmasıyla kendine bir kez daha hayran bıraktırmıştır.*
  • belgesel niyetine açıp izlediğim kanal. sikişen aslan izleyince kültürlü olunuyor da kim kimi sikmiş onu izleyince kültürsüz mü oluyoruz? ben zaten kültürsüz olduğum için beni bağlamıyor, enteller düşünsün.
hesabın var mı? giriş yap