şükela:  tümü | bugün
  • yapmayın, yaptırmayın. sol ayağınız mistik bir şekilde roberto carlosvari bir güç kazanır, ön cama yapışırsınız.
  • sol ayak debriyaja basılır gibi bir kas hafızası ile davranacağından, aracın bütün fren erimini göstermesine sebep olacak eylem.
  • bir kere yanımda arkadaş varken denedim, o cama yapıştı ben ne olduğunu anlamadım. ama çok güzel bir andı, iyi ki varsın debriyaja alışan sol ayak.
  • hep manuel araç kullanıp ilk kez otomatik araç kullandığınızda gerçekleştirilen eylem.

araçtakilerin camdan dışarı çıkmasıyla sonuçlanabilir, aman dikkat.
  • turbo lag azaltmaya çalışıldığına delalet olabilir.
  • konu hakkında eğitiminiz yoksa denemeyin, önemli derecede eğitim ve antrenman gerektirir. trafik koşullarında da getirebileceği bir fayda yoktur. çeşitli durumlarda motorun yakıt beslemesini ve devirini azaltmadan ağırlık merkezini biraz öne almak için kullanılır, atalet ile ilgilidir. aracın bir sonraki hamle için fiziksel yük dağılımını ayarlamakla ilgili bir tekniktir.
  • hep yaptığım. yapmadığım yıllara yandığım...

kazıklama sebebiniz topuğunuzu yere koymadan debriyaj gibi yerin dibine doğru basmanız.
    topuğu yere koyup parmak ucuyla basmayı deneyin bakın nasıl bir aydınlanma gelecek.
    iki güne alışır çifte de atarsınız.
  • askerde şoför intibak eğitiminde malın biri otomatik vites bir zırhlı araçta yapmıştı bunu. arkada uyuyan uzman çavuş nereye çarptık diye uykusundan sıçramıştı.
  • bunu deneyecekseniz en fazla 5 km/h hız ile deneyin. arkanızda araba olmayacağından emin olduğunuz bir yerde deneyin