şükela:  tümü | bugün soru sor
 • şu anda yaşanan durumdur.
  tersi, düzü, aldatanı, grubu ne ararsanız var.

  oturduk bunları tartışıyoruz.
  gerçekten derdimiz bu mu?
  yoksa bunları konuşmayı ve saçmalamayı bir rahatlama yöntemi olarak mı kullanıyoruz?

  hani bilgi kaynağı idi burası?

  ekran görüntüsü

  edit: ekran görüntüsü eklendi.
 • kategori seçimi olmaması bir rezalettir...

  rezalet puanım 9/10...

  o bir puanı da ters ilişki başlıgından kırdım.. (bkz: ters ilişki)

  tek kategoriyle bu dümen dönmez...

  edit:

  tanım: kategori yetersizliği nedeniyle olumsuz öneri.. katılmamaktayım
 • bu temalı bir başlık açmak istiyordum, iyi ki açılmış. konuya gelirsek; ciddi anlamda çok müthiş bir kalite kaybı söz konusu. toplumun ve ekseriyetle gençlerin giderek yozlaşmasının bu tarz platformlara negatif tesir edeceği belli idi lakin bu boyutlarda olacağını tahmin edememiştik. çok üzücü sözlük... bilgiye değer verenlerin artması dileğiyle

  tanım: yozlaşan toplumun sözlüğe etkilerinden biridir.
 • keşke bir alternatifi çıktıktan sonra ölseydi bu mecra. ayakta tutmaya çalışanları takdir ediyorum ama öldü burası. umut vaadetmiyor artık ekşisözlük. bence yavaşça ayrılmalıyız buradan ve daha fazla saçmalık türemeden yok olmasını beklemeliyiz. çok üzdün bizi ekşisözlük
 • iyiden iyiye kendini göstermeye başlayan bir durum bu son zamanlarda. öyle arada bir çıkan hypelar gibi değil, ciddi ciddi bitmiyor insanların ters yatırmaları, düz çevirmeleri. sürekli konuşuluyor ve bu konuda her başlığa sıra sıra benzer cinsel içerikli entry girenlere yargı dağıtacak bir moderasyon lazım. zaten kimin "düşürme" amaçlı yazdığı ya da troll gibi yardırdığı belli.

  moderasyon ekibinin "söz ola kese savaşı, söz ola kestire başı" daki baş kesme konusuyla ilgilenmeleri gerekiyor acilen. eskiden ekşi sözlük yazarı olduğumu dile getirirken daha rahat hissederken şimdi söylemekten çekiniyorum. sebebi de ekşi sözlüğün son zamanlardaki hali.
 • onları yazanların hep engelledim baslıklarını. benim sol taraf hep bele diskoveri neysınıl gibi falan. kuantum bi de. çok seviyeli oldu yan taraf. sikis hiç yok. arada bilimsel vajina görüyorum o kadar. bilimsel ama o da. am yok hiç.
 • sizlerin cinsel hayatı fantezi dünyanız benim zerre umurumda değil bu tarzda başlıklar açarak kendinizi tatmin etmek mi istiyorsunuz yoksa farklı bir amaç doğrultusunda ilerliyorsunuz onuda bilmiyorum lakin kimse sizin bu açtığınız ucube başlıklara maruz kalmak zorunda değil.
 • bunu yeni mi fark ediyorsunuz yoksa canınıza bugün mu tak etti? hiç sözlükten insanlarla sohbet etmeye çalıştınız mı? dümdüz sohbet, sadece bir iki mesajlık da olsa. entryi falan geçtim ya insan gibi bir konu üzerinde tartışabildiniz mi uzun zamandır? ya da dümdüz o konu hakkında konuşurken muhabbetin kaydığı nokta dikkatinizi çekti mi? kadını erkeği yok bunun, leş kere leş insanlar var burada.

  ekşi itiraf, çaylaklardan mesaj bekleyen yazarlar veritabanı ya da erkek yazarlardan kadın yazarlara sorular başlıklarına baktınız mı hiç? ben her denk geldiğimde okuyorum, yıkık yıkık insanları göreyim de halime şükredeyim diye. burada bilgi paylaşımı, fikir alış verişi falan kalmadı. klasik bir dating sitesi burası artık. iki süslü cümle kurayım da ilgi göreyim, ne kadar iyi seviştiğimi belli edeyim de belki bir şeyler düşer motivasyonuyla yazıyor çoğu insan.

  götüme çelik zırhımı takmadan mesaj sekmesine tıklayamıyorum artık. başlıkları bir şekilde görmezden gelebiliyorsun ama mesaj geldiği zaman meraktan açıyor insan. bu işin cinsiyeti yok dedim ama özellikle erkekler entry geçmişine bakmadan ya tutarsa diye sallıyor. nickimde ayı yazıyor lan ayı sen bana neye dayanarak yürüyorsun amk. denk getirse iki işve cilve yapsam beni de aradan çıkartacak adam.

  edit: şunu da ekleyeyim. düşüyor da he. yani bu insanlar bunu birileriyle tanışabileceklerini, işe yarayacağını bildikleri için yapıyorlar. bunun yargılaması bana düşmez, isteyen istediği şekilde insanlarla iletişim kurmaya çalışabilir benim derdim o değil. herkese aynı şekilde yaklaşmayın kardeşim, mesela beni sikemezsiniz.