• "iğneyi yapmadan önce kızgın ateşte iğnenin ucunu yakıyorlar"

"bele iğneyi gaktırıp eti kaldırıyorlar bi önce, sonra gan akıyo oluk oluk"

yalanlarıyla kah ağlayan, kah ağlayanla dalga geçip gülmüş bir nesildir.

şimdi gidin yanınızdaki birinin sol koluna bakın. bakın ve kendisine sorun o günleri. yazın pikniğe götürdüğümüz damacana tarzı termosla içeri giren sağlık memurlarını gördüklerinde ne tepki vermişler?

edit: amk, "uzaylılar alayımıza çip taktı panpa" diyen var, allah belamızı versin.

edit2: "babama hiç benzemiyorum diye üzülürken, bu izi ondan kalan genetik bir miras sanıp içim rahatlamıştı 5 sene önce. işin yoksa dna testi için kılını bulup araştırma yap şimdi." bu ne lan? ahsdakhshakshdaks ulan hakketen allah tepemizden baksın ahsdkjashdakssdjj
  • 80 ve sonrası doğumlu olanlar o izi omuzlarında taşır.
  • benim de bir değil iki tane damgayla aralarına katıldığım nesildir. hala nasıl olduğunu ve neden olduğunu anlamakta güçlük çekiyorum.
  • koluma soktukları iğne falan değil baya baya darbeli matkaptı.
  • (bkz: la yenilerde yok mu)

vay amk.
  • iki taneyle katıldığım nesil. bir tanesi gözüm kadar. hemşire bıçak saplar gibi sapladıydı pis. kaç hafta iltihap sıktıydık yaradan. midesi kalkanlardan özür diliyorum ama ben çok doluyum...
  • 78 senesinden sonraki nesildir, zira kolumda bu damgadan var ve 78'den sonra doğdum.
  • (bkz: bcg aşısı)
  • 78 senesinden önceki nesildir, zira çiçek virüsü* dünyadan eradike edileli yıllar oluyor.
  • hepsi aslında cortexiphan deneylerinin bir parçasıdır.
hesabın var mı? giriş yap