şükela:  tümü | bugün
  • kesinlikle hz. musa'dır. ısrarla sellektör yapınca önündeki araçların kızıldeniz misali sağa sola yarılarak kendisine yol vereceklerine inanmaktadır. o yüzden sakın küfür etmeyelim, hepimizi yılana çevirebilir..

iq düşük profil için edit : sol şerit doluyken demişiz? sol şeridin sadece sollama yaparken kullanıldığını bilmeyen zaten andavaldır. hala gelip "ama diğer şeritler boşken sol şeritte 50 km ile gidenler var" diyen de mal oğlu maldır..
  • şerit boş olunca da öndekine 140 km/s hızla gittiği halde ısrarla selektör yapar.
  • düşünme işini robotlara kaptıran insanların kibir denizine bulut olup yağdıkları nice olaydan birisidir. umarım sonumuz matrix'teki gibi olur. şayet öyle olsaydı hiç şüphesiz insanlar yine kendi aralarında en çok enerjiyi ben üretiyorum minvalinde gerzek bir gösteriş mücadelesine girerlerdi eminim.
  • altında mini hasar kaskosu dahil kiralamış olduğun bir rent a car kaskolu araç varsa kesinlikle aniden frene basmak gerekiyor. bırakın çarpsın. sonra oturup ağlasın. gram üzülmem. kendi canı umrunda olmayabilir ama trafikteki diğer insanlara karşı saygılı olmak zorunda. bir musibet bin nasihatten iyidir.

edit : imla
  • önce yol veririm,sonra arkasına geçer selektör atarım. şimdi onlar düşünsün.
  • orospu çocuğudur net. bunlar genelde bmv ve mercedes’e binen kekolardır 2 km öteden selektör yapar çomar.
  • kar küreme aracına sellektör yapan milletiz biz, çok şeytmeyin.
  • sol şeritte kendisini niki lauda yada michael schumacher zanneden sürücüdür. siz sol şeritte en üst seviyede hızla giderken kendisi 180 km hız ile basar gider. ileride polis çevirmesinde ağlarken görmeniz mümkündür.
  • eğer bir kere yaptıysa şöyle bir aynadan bakar belki dalgınlığına gelmiş der geçerim ama ısrarla yapıyorsa açık ve net gerizekalıdır, maldır bunu yapan dayağı da hakeder frene basıp arkadan çarpmayı da hakeder küfürü de hakeder yani buradan o şahsa sesleniyorum kanatlanıp uçsun mu adam bunu mu istiyorsun?
  • bir radar gördüğünde de sol şeritte aniden frene asılıp radarın önünden 60'la tören geçişi yapar bu tırsaklar.