• hep o en önde ağır ağır giden yavşak yüzünden işte hep bunlar
  • o selektör kolu var ya öpsün onu öpsün.
  • solun kapalı olduğunu görmüyor olabilir. önde ki de bir önündekine sinyal yaparak trafik akışının hızlanmasını sağlayabilir. iyi tarafından bakalım biraz. ayrıca sol şeridi babanızın yolu gibi kullanmayın orası seri gidenlerin yeridir. elinde telefon 50 ile gidiyor sonra niye sinyal yakıyorsunuz diyor. te allam.
  • çok net pisliktir. psikolojik sorunları olduğuna da adım gibi eminim.
  • 1- önüm boşsa yol veririm.
    2- doluysa ve arkamdaki hem sellektör hem korna çalıyorsa acil durum olduğunu düşünüp yine yol veririm.
  • bakın abartısız söylüyorum tek şeritli yolda selektör yapan oldu dün gece. sağ tarafım uçurum sol tarafım karşıdan gelen araç benden yol istiyor ananın amına mı kaçayım nereye gideyim tek şeritte piç. bir de 2 şeritli yolda otobüs solluyorum otobüsün orta kısmındayım yani geçmek üzereyim otobüsü geçip sağ şeride geçicem tekrar çünkü sol şeritte gitmek hiç huyum değildir karşı sol şeritten üstüme uçacak aşırı hızlı teker olma ihtimalinden hep korkmuşumdur neyse ibne tampona yapıştı yol istiyor amk otobüsün altına mı giricem ? böyle orospu çocukları sözlükte de var biliyorum o yüzden size gerine gerine küfür ediyorum amın evlatları .
  • malın en önde gidenidir. kendisine yol verip hemen sonrasında arkasına konumlanıp aynı şekilde selektör yapılırsa -bir ihtimal- yaptığı mallığı anlayabilir. buradaki bir ihtimalden kasıt, %1 ihtimaldir.
  • bunlar babadan oğula nesiller. emin olun. çünkü eskiden trafikte vardı bunlardan şimdi bazılarını ekşideki entryleri den tanıyorum o zamanlarda bunların babaları idi muhtemelen yapanlar nerden bilsinler ekşi sözlükü. o zaman arka koltukta babası sollama yaptı diye sevinip arka camdan bakan tipitipler büyüdü babalarını savunuyorlar. ya da babaları tarafından altlarına araba alındı
  • ha böyle bir fren koyuyorum, panik içerisinde 1 km gerimden geliyorlar sonra.

ancak sağ şerit boşken solu gereksiz işgal eden tipler de var. onlara müstehak.
  • hasta ruh
hesabın var mı? giriş yap