şükela:  tümü | bugün
 • ankara da mütemadiyen en sol şeritte 82-90 arası seyreden kurallara uyan sade vatandaşın aracının götüne girip, çakar, korna, siren ne sik varsa çalıp yol isteyen orospu çocuğu!!! muhtemelen, amacı millet'e hizmet etmek olan bir devlet kurumu'nun sikik şoförüsün ve arabanda taşıdığın orospu çocuğu, yol istediğin kurallara uyan vatandaştan çok daha önemli değil. o yüzden sakin ol easy boy!
  bide, kırmızı ışıkta durulur, havalimanına da 250 km/h ile gidilmez amınakoydumun sonradan görme şerefsiz köpekleri...
 • bunun tam tersi ise 70km/h ile sol şeritte a6'sı ile giderken anlamsız yere brake check yapan plaza kaşarıdır.

  edit: outdoor uyardı. 'break' değil 'brake'. kafama sıçayım kafama.
 • hepsi de aşırı hızlı geliyor öyle böyle değil. nascarcıları şoför olarak seçiyorlar diye düşünmeye başladım.
 • sol şeridi işgal etmek suçtur, o adam cezayı göze almışsa sike sike yolunu vereceksin. zaten veriyorsunuz sike sike : ) muhtemelen devletin aracı değildir yoksa sikertirdi seni. neyse götün yiyorsa yol verme, bir gün mitçiye denk gelirsin ters domaltıp düz siker, yada diplomatik dokunulmazlığı olan elçilik aracına : )))
 • sözlükte başlık açıp, hem şöföre, hem araç sahibinde ana avrat küfür edeceğine, çok değil, az delikanlı olsan, madem yanlış olduğuna eminsin, bi yol vermesen, sonra da buraya yazdıklarını, camı açıp şahsın kendisine söyleseydin keşke.

  ama tabii, çakarlı audi’yi görünce, kendini korku ile sağa attın, sonra da “ben neden büyük adam olamadım ;(“ diye gelip buraya sinirini kustun.

  aynı imtiyaz sana verilse, yarın bütün trafiğin anasını sikersin. sana yol vermeyen herkesin anasına bacısına söversin. nereden biliyorum? senin gibi çok insan tanıyorum. eleştirmeyi beceremeyen, dozajı kaçıran, sol şeritte hızlı gittiği için “orospu çocuğu” damgası yapıştırabilecek kadar hayat ile kavgalı insanlar.

  allah kolaylık versin.
 • en sağ şeritte istemesinden iyidir, istanbul'da hep olduğu gibi. göt kadar banketten geçmek için uğraşıp sizi sıkıştırıp yol isterler.
 • audi diyorsan muhtemelen müsteşar aracı olur kendileri, plakası emniyete verilmiştir ceza yemez,çakar taşıması serbesttir ondan da ceza yemez..
  bu konudan bağımsız ama ankarada en soldan 80-90’la gidiyosan herkes yol ister , hele ki havaalanı yolu felansa ne arar la 90’la giden. aynı ankarada yaşamıyor muyuz acaba..
 • çakarlı araç terörünü dibine kadar yaşayan bir istanbul’lu olarak çokta kafaya takılmaması gerektiğini düşündüğüm olay.
  onların ayrı bir dünyası ayrı şeritleri var. biz trafikte saatlerce beklerken sağımızdan vızır vızır geçip ülkeyi kurtarma peşindeler. memlekette her on araçtan biri bu tarikattan.
 • kendisi flaşör dili ve edebiyatı mezunudur.
 • eğer sağ şerit boş ve müsaitse, yol istediği otomobil sol şerit yerine sağ şeritten gitseydi yol istemesine gerek kalmayacak olan otomobil.

  sağ şerit dolu ve müsait değilse de; yol istenen otomobil müsait olunca (yol istenmese dahi, hatta arkasında bir otomobil olmasa bile) sağ şeride geçmeli, onu geçen otomobil de geçtikten sonra sağ şerit halen müsait ise o da sağ şeride geçmeli.

  sol şerit sadece sağ şerit boş ve müsait değilse kullanılmalı. trafikte önemli olan "etkisiz eleman" olabilmektir. yani; bir başkası bizim yüzümüzden frene, gaza basmak zorunda kalmamalı. aynı şekilde biz de bir başkası yüzünden bu hamleleri yapmak zorunda kalmamalıyız. herkes "etkisiz eleman" olabilse kimse kimseden yol istemek zorunda kalmaz.