• -bugün binance üzerinde listeleneceğini açıklayan kripto para.
  -binance tarafından yapılan açıklamaya göre 9 nisan'da listeleyecek.
  -coinbase 2019 eylül ayında potansiyel listeleyebileceği 17 adet coin-token duyurusunu yapmıştı. solana bunlardan biriydi . yakında coinbase üzerinde de listelenmesi muhtemel.
  -solana, merkeziyetsiz uygulamalar (decentralized apps, dapp’s) ve şirketler için, saniyede 50 bin işlem yapan, son derece hızlı, güvenli ve ölçeklenebilir bir blockchain ağı kurmuş.
 • solana (sol) 09/04/2020 04.00 gmt itibariyle binance borsasında sol/btc, sol/bnb, sol/busd olmak üzere üç çift olarak alım satıma açılıyor. daha önceki ilk defa listelenen işlem çiftlerine baktığımızda (win, erd... vs.), ilk gün performansları ile kafaları duvarlara vurdurtmuştur. bir kez daha aynı seyri yaşamamak adına portföyümün 1/20'sini busd yaptım ve alarmımı 06.50'ye kurdum. açılır açılmaz limitsiz market fiyatından alım gireceğim. pek şanssızımdır normalde. bu defa umutluyum. azalan kripto ilgisini yeniden uyandırabilmek için cz'nin duruma el atacağını umarak hayal kurmaya başladım bile. ytd.

  edit: binance ticaretin 24 saat ertelendiğini duyurdu. sabah 7'de boşa kalkmış oldum. yarın sabah cz bizzat kapıma dayansa uyandiramaz beni. ne yaparsan yap olmuyor bazeeeen.

  part two reading: anlık fiyat ve artış oranlarını veriyorum.
  sol/btc 0.0001770 %492
  sol/bnb 0.08738 %505
  sol/busd 1.2058 %448
  ama güzel uyudum.

  13 months later:
  sol 45 usd. entry kilit.
 • binance'a girdiği ilk 20 dakika içerisinde 485 btc volume oluşturan kripto para
 • ilk entryi girmekten mutluluk duyarım.bugün binancede listelendi ve yüzde 500 lük artış yaşadı,şu an 300 lerde.adeti yaklaşık 0.9 dolar civarında inanılmaz bir geleceği var ileride bu yazıyı okurken değeri çok fazla olacak.ama muhtemelen ben satmış olacam.demem o ki az miktar alın kıyıya köşeye atın ileride buralar çok değerlenecek ytd.
  edit:her ne kadar çok zaman önce satmış olsamda 33 doları gördü.değerlendiren arkadaşlara tebrikler.
 • fena durmuyor, alınır bu.
 • an itibariyle 5.28 tl. binance de yeni listelendi pump yedi hayliyle. şu an piyasa durgun olduğu işin sürekli pump dump yiyecek. reel değeri en fazla 1-2 tl değerindedir. uzun vadede almayın ölüm coini.
  lan 35 lira olmuş. aga ben anlamıyorum bu işlerden.
  lan 300 lira olmuş. alsam yine 10x amk
 • kısa vadede çok güzel kazandıran coin’dir. 4 try’nin altına düştüğünde alırsanız büyük ihtimalle yüzde 20-30 civarı kar elde edersiniz.

  edit: allah da benim belamı vermesin işte. bu entry'i yazdığımda 100k yatırsaydım şimdi milyonerdim.
 • airdropu devam etmektedir. 1 random kişiye 500 usd, 800 kişiye 15 er dolar dağıtıyorlar.

  liste:

  refsiz link:

  refli link :
 • 3.46 dolar iken aldım, baktım grafik fena değil 10x yapsa satarım diye. çok da bir para ile almadım 50 dolarcık. şimdiden 4.25 dolar oldu iki günde. şeytan dürtüklüyor 200 dolarlık daha alsam mı diye acaba. bir bunu bir de thorchain almıştım thorchain sabit bu uçuyor. bakalım nerelere gidecek. 35 dolar olursa satarım
 • an itibariyle ethereum'un en yuksek potansiyele sahip rakiplerinden biridir. smart contract'lari rust ile yazilir, bloklar 400ms icinde dogrulanir, siradan token transfer islem maliyetleri 1 cent'in altindadir.
hesabın var mı? giriş yap