şükela:  tümü | bugün
  • su siralar cokca karsima cikan hede. bu islerden fazla cakmadigim icin size bi sorayim dedim nedir bu isin asli astari.

http://m.aliexpress.com/…m?keywords=solar powerbank
  • güneş enerjisinden kendini şarj edebilen powerbank türü.

işe yarar gibi gözüken bir model için

youtube incelemesi (ingilizce)

edit : aldım likya yolu yürüyüşümde her gün kullandım. öğlen güneşinde samsung galaxy s5 telefonumu 1 saat de %60-70 gibi doldurdu her seferinde. memnun kaldım tavsiye ederim.
  • yeni tanıştığım ve büyük rahatlığı olan powerbank türü. yaklaşık 2 seneye yakın süredir mili marka kullanıyordum, oldukça memnun olmama rağmen kaybettim *. 4 gündür aukey solar powerbank kullanıyorum, oldukça memnunum.
    mis gibi rahatlık, temiz enerjiyle dolmasıda cabası. her yerde doluyor ve şarj oluyor yeterki güneş ışığı olsun. ayrıca en büyük sorunlardan birisi olan powerbank bataryası bitti mi bitmedi mi gibi uğraşlarınız olmuyor. tavsiye ederim.
    aldığım ürün budur.
  • dağda bayırda şarzsız kalanlar için harika ürün.

köy güneşin bağrına ohhhhh on dakikada telefon konusabilecek kadar şarz olsun.
  • cok kullanissiz bir urun. gunes enerjisi ile doldurmak cok uzun suruyor.
  • temiz ve yenilenebilir enerjiyle üretilen her ürüne büyük saygı duyuyorum. kısa veya uzun sürede şarj etmesi çok önemli değil, önemli olan temiz olması.
    unutmayın, elektrikli araçlar ütopik hayal olarak adlandırıldı ve şu an hemen her araba markası bu teknolojiye geçiş yapmak için bantlarını değiştirmeye hazırlanıyor.
    bugün powerbank, yarın araba, sonraki gün kimbilir güneş enerjisiyle tüm dünyaya temiz enerji sunmak mümkün olabilir.
    bence burada önemli olan insanların temiz enerjiyi desteklemesi ve her türlü fosil yakıttan uzak durması.
  • aliexpressteki bazı solar powerbanklar sağlam mıdır? bilenler yeşillendirirse sevinirim.

örneğin şu ürün -> tıkla

gerçekten 20000 mah midir?
    kaç gün dayanır?