şükela:  tümü | bugün
  • şu sıralar doğruları söyleyip gerçekleri gün gibi ortaya koyduğumuz için solcular tarafından başlıklarımıza sıkça "engelle" ifadesi yerleştiriliyor. ve bunlar, şunları diyerek bu engelle ifadesini kullanıyorlar:

- "bu dünyanın en muhteşem fikirleri benimkilerdir!"
    - "hep benden olanlar, bizden olanlar yazsın, başka kimse yazmasın."
    - "hiç kimsenin karşı fikrine tahammülüm yok."

sonra da "fikir özgürlüğü" idi, "farklılıklara saygı" idi, "herkes eşittir" idi bir ton masal anlatmaya devam ediyorlar.

işte bunlar bu kadar sığ. hem dünyada bir kendileri var, bir kendileri doğru biliyor, bir kendileri yazmaya, çizmeye hak sahibi sanıyor, öte yandan "ama fikir özgürlüğü... ama bıdı bıdı" diyorlar hem de "engelle engelle" diye kendi kendilerini kişisel mental orgazma eriştirmeye çalışıyorlar.

vahim halleri var vesselam.
  • engelle/başlıklarını engelle bakınızı bir öneri olduğu ve kimsenin uymak zorunda olmadığı için doğru olmayan önermedir. tahammülsüzlük arıyorsan meltem banko ile ilgili başlıklara bakabilirsin.
  • sağcıların çok alçakgönüllü olduklarını bu şekilde öğrenmiş oldum.
    edit: sayın faşo, ironiden anlamıyorsun anladım, gerçi anlayacak kafa olsaydı zaten faşo olmazdın... sil o favı sil, gözüm görmesin seni...
  • sabah sabah ne bu solcular da solcular. adam üşenmeyip kaç tane başlık açmış bir de. rüyanda mı gördün olm gelip ardı ardına solcular şöyle böyle başlıkları açıyorsun? uykunu bölüyorlarsa ve ya iyi uyuyamıyorsan, kabusun oluyorlarsa at bi (bkz: atarax) iyi gelir.
  • aşırı demokratik ekşici tavrı.
    -kes çomar sana mı soracağız.
  • ülkede solcu diye birşey kalmadı. sol sosyalist ekonomi anlayışı sağ liberal ekonomi anlayışı.
    soldan kasıt ülkemizdeki kemalist marksist kominist dinsiz kitapsız ateist deist leri kastediyorsan. çürümüş beyinleri tecavüze uğramış kirletilmiş beyinleriyle tek düşman olarak allahı peygamberi ve son ilahi mesajı son din islamı düşman edinmişler. asla tahammül asla hoşgörü yok. her konuya her şeye var ama islama asla yok. iblisle aynı safta olmaları onlara ne kazandıracak hiç hesap etmişlermi.
  • bencillik beşerde olan bir durum, sagi solu yok.
    tahammulsuzluk ayni terane ve yine genelleme yapilamaz.

ozet. troll beyanidir.
  • saçma sapan argümanlarla savunulan, saçma sapan bir tespit. gülünüz geçiniz efendim.
    (bkz: he de geç)