• sağcıların çok alçakgönüllü olduklarını bu şekilde öğrenmiş oldum.
    edit: sayın faşo, ironiden anlamıyorsun anladım, gerçi anlayacak kafa olsaydı zaten faşo olmazdın... sil o favı sil, gözüm görmesin seni...
  • "bu dünyanın en muhteşem fikirleri benimkilerdir!" dediklerini gerek bakışlarıyla, gerek alaylı gülüşleriyle, gerek saçma sapan tepkileriyle dışa vurduklarını görüyorum çevremde. kendini solcu olarak tanımlayan, ya da öyle yansıtmaya çalışan insanlarda niyeyse var bu ego. onun düşünceleri hep en mükemmelidir. herkes tarafından onaylanmalıdır. aksi takdirde yobaz, cahil, gerizekalı, okumamış olabilirsiniz onun gözünde. sadece siyasi fikirler için değil her mevzuda bu kafada olduklarını görmek üzüyor beni.
  • tahammülsüzlüğün sebebi bıkmalarıdır. karşılarında hiçbir argüman sunamayan ve milletin aklıyla alay eden birileri var. engelle diyip geçmekten başka ne demelerini bekliyorsun ki?
    adam birilerinin içtiği bira üzerinden provokasyon yapmaya çalışıyor. kendisi daha ''ee, ne var bunda?'' bilinç seviyesinde değil. ben bu adamları görünce ''bunlar iflah olmaz'' diyorum. ben niye bu adama bir şeyler anlatmaya çalışayım ki? kendisi zaten dediklerimize mantıksız, saçma sapan yanıtlar verecek.
  • omuriliğinin sınırlarını son haddine kadar zorlayıp zaten cılız kalmış nöronlarına sinen toplam üç tane komik ezberi ortalığa saçıp,

tartışılabilirlik eşiğinin altındaki zırvaları 'gerçekler' diye pazarlamaya gayret edip,

engellenince de "baak benim argümanıma karşı argüman getiremediler" diye teselli bulan borderline kişilik bozukluğundan muzdarip debillerin,

"solcu nedir, neye denir" sorusunun cevabını bile merak etmeden cihana saldıkları avaze.

kubbede hoş seda değil zırıltı bile baki kalmıyor, kubbeye yazık.
  • ne güzel de üzülmüşler ya. durmak yok yola devam. lağım dolu başlıklarınıza sadece aşağıdakileri yazacağız.

(bkz: seçime kadar troll başlıklarına yazmıyoruz)
    (bkz: engelle)
    (bkz: başlıklarını engelle)

fikirmiş, hakaret dolu dezonfarmosyon sıçmıkları ne zamandır fikir oldu ? fikir özgürlüğü de ismini duyduğunuzda kedi gibi kabardığınız solun kazanımıdır ayrıca. biraz ötede oynayın.
  • belki de beyan ettiğiniz fikir değil saçmalıktır ve belki tahmin edersn ki saçmalıklar insanların tahammül seviyesini oldukça düşürüyor.
    tanım: gerçek olmayan bir şeyin gerçek olduğunu iddia eden yazar beyanı.
  • sapla samani ayirma becerisine sahip olmayan birisinin basligi. bak kardes bilal'e anlatir gibi anlatayim sana: birisi seni engelliyorsa seni gormek ve fikirlerini duymak istemiyordur. duymak zorunda degil cunku, duymak ya da duymamak kendi secimi. ama milyonlarca kisinin senin yazdiklarini okumasini engellemez, engelleyemez. boyle bir seyi su anda tc sinirlari icinde yapan tek bir kisi var, yani sansur uygulayan, onun da ismini kime sorsan soyler, soyleyebilirse tabii ki. solcu diye asagilamaya calistigin adam birisi oyle dedi diye baskasini engellemez merak etme. solcu dedigin adam engellenmesi istenen kisinin yazdiklarini umurundaysa okur ve engeller, umurunda degilse okumadan gecer gider. biz oyle coban ne derse onu yapanlarin zihniyetine sahip degiliz.
  • engelle/başlıklarını engelle bakınızı bir öneri olduğu ve kimsenin uymak zorunda olmadığı için doğru olmayan önermedir. tahammülsüzlük arıyorsan meltem banko ile ilgili başlıklara bakabilirsin.
  • size ve sizin gibilere hakaret etmek yerine sözlüğün bana vermiş olduğu engelleme hakkımı kullanıyorum. bunu kullanırken sizden izin mi almam gerekiyor?
hesabın var mı? giriş yap