şükela:  tümü | bugün soru sor
 • abd'nin türk yargısına müdahalesini haklı görmek eğilimindeki emperyalizmin kucak dansçısı olan solcuların, emperyalist karşıtlığı hikâyeleri anlatarak amerikancı tavır takındığının bir ispatıdır.

  amerika'nın papaz brunson olayını kullanarak "türkiye'de hukuk yok" demesinin ve bunu bu kadar özgürce ve güvenle yapabilmesinin en büyük gerekçesi de işte bu emperyalizmin köpeği olmuş solcuların kendi ülkeleri hakkında amerikalılar gibi konuşmasıdır. amerikalılar da doğal olarak "bunların solcuları böyle diyor, demek ki biz de desek sorun olmayacak" havasına girmektedirler.

  bunlar türkiye'yi avrupa'ya ve amerika'ya şikayet eden chp zihniyetinin bir yaratımıdır aynı zamanda. ülkede hukuk yok diye, demokrasi yok diye, özgürlük yok diye memleketi gidip yurt dışındaki herkese şikayet bu hainler, şu anda tam da amerika ve avrupa ile aynı dili kullanmaktadırlar.

  türkiye'nin en kötü günde bile birlik olamaması işte bu amerikancı solcuların ve sahte solcu özde ajanların tutumlarının bir yansımasıdır.

  bu memleketi sizlere yedirmeyeceğiz.
 • amerika sadece rahip olayı için türkiyede hukuk yok diyor. biz ise hemen her konu için türkiyede hukuk, adalet yok diyoruz. türkiyede yargı sistemi siyasetten bağımsızdır diyen varsa -ki buna adalet için 500 km yürüyen kılıçdaroğlu da dahil- yalan söylüyor.
 • bir bitmedi bu günahkar islamcı, kültürünü araplaştıran muhafazakar , lokal milliyetçi tiplerin zırvalamaları dedirten başlık.

  emperyalizmin köpeği olmuş solcu olmaz. bir iki kompradoru , oportünist şahsı okumuş veya dinlemiş , kendi biatçı felsefesiyle yorumlayarak burada kin kusuyor. açıkça söylüyorum. siktir!!