şükela:  tümü | bugün soru sor
 • son zamanlarda ayyuka cikmistir. kahrolsun abd emperyalizmi, yanki go home sloganlari, yerini “hukumet abd ile gecinemiyor ulkeyi batirdi” yorumlarina birakmistir. trump daha bugun turkiyeye ek gumruk koydu. buyrun abd ile mucadele icin halka cagri yapin.

  ama biliyoruz ki turk solu asla abd aleyhine calismaz. onlar abd nin talimati uzerine ulkedeki statukoyu korumakla gorevliler. şaşırtmadılar. ve bunu erdogan karsitligiyla perdeliyorlar.

  bu zamanda solculugunuzu gostermeyecekseniz ne zaman gostereceksiniz.
 • önnot: solcu değilim.

  solculara laf soktuğunu zannedip solculardan medet uman yazar sıçmığı başlık.
 • üzülüyormuş gibi yapıp sevinmeleri durumu.

  erdoğan'ın bu şekilde gideceğini hayal ediyorlar. ülke ekonomisi, alım gücü, endişesi yok adamın, hükümet değişecek diye umut ediyor.
 • ülkesi batarken, cumhurbaşkanı hala bayburt'ta gümüşhane'de miting yapıp "yol yaptık" derken, solcularla uğraşan haysiyetsiz şerefsiz bir vatandaşın beyanı.
 • eleştiri olmasın o?

  bir kere de hatanızı kabul edin be!
 • solcu mu kaldı lan türkiye'de?

  son solcuyu, sizin kıble tuttuğunuz amerikan gemilerinin sahipleri darbe ile bir daha güçlenemeyecek şekilde kırmıştır.

  mal beyanında dolar olanlar avuçlarını kaşıyordur.
 • siyasi görüş falan değil, bu duruma sevinmek bana direkt ahmaklık olarak geliyor. üstüne bir trollük, goygoy, taşak kebabı sürüyor ama bu hükumet ya da parti, tayyip'in meselesi değil. orospu evladı trump'ın direkt türkiye'yi hedef aldığını, anlayamamak ve bu saldırıdan yara görecek son adamların yani akp ahalisinin "hiç zararlı çıkmayacaklar" listesinde var olduğunu bilmemek garip. milliyetçi, partizan vs vs olmanıza gerek yok, burada direkt ülkenin bekasına, insanını, varlığına saldırı söz konusu. nasıl gülüp eğlenebiliyorsunuz anlamış değilim, fakirleşiyoruz, işsizleşiyoruz, hayat kalitemiz düşüyor. insanlar organize olup akp için ya da devlet için değil kendi refahları için bir eylem ortaya koyacaklarına var olan durumla sadece dalga geçiyorlar...

  döviz kuru değil, beni hala ülke insanın mallığı geriyor.
 • solculara bir dünya saydırıp "bu zamanda solculugunuzu gostermeyecekseniz ne zaman gostereceksiniz." diye medet ummak, kedi gibi yanaklarını sürtmek de ilginç bir kafa yalnız.