şükela:  tümü | bugün
  • tarihte sarı kart görmeden en çok faul yapma rekorunu elinde bulunduran roberto soldado’nun beşiktaş’ın yıldızı pepe’nin ayak parmağını kırması olayı.

https://twitter.com/…status/970257454381531136?s=21

josef de souza quaresma’ya dirsek attığı için, quaresma’ya 8 maç ve fazlasını layık görenler, pepe’nin de 1 aylık sakatlığı bitince güzel bir ceza düşünebilirler pepe’ye. acınacak durumdasınız...

not: kanatta olcay, stoperde ersanla stadsız şampiyonspor

edit: gerilmeyelim diye biraz da mizah...
    https://twitter.com/…status/969321858045706240?s=21
  • ruh hastası pepe yi bile mağdur gösterebilecek seviyede ezik taraftarlara sahip kişilerce gündeme getirilen safsata.
  • sadece ilk devrede 6 faul yapan. bir o kadar hareketi de hakem tarafından görülmeyen bir dallamanın yüzünden parmağı kırılmış. peki bu dallama bırakın kırmızı kartı sarı kart görmüş mü? her boka itiraz etmiş o dallama hiç bir ceza görmeyecek ayagı kırılan adam suçlu olacak fene*lilik bunu gerektirir.
  • (bkz: mağdurum da mağdurum)

maçtan 3 gün sonra ortaya atılan iddia. yahu ikili mücadele bu. aynı şey soldado nun da başına gelebilirdi. ama yeter da, vallahi yeter. futbolu basketbol zannedip her pozisyonda faul bekliyorsunuz sanırım.

ayak parmağı kırılan kişi de pepe. hani rakibi yere düşünce tekme atan, messi nin eline basan ve tüm dünyada çirkefliğiyle tanınan puşt.
  • eyvahlar olsun! 10, 100, 1000 senelik mağduriyet çıktı...

"ama bizim pepe' mizin parmağını uf yaptılar ya ühühüühüh"

edit: lan! nasıl oldu da 3 gün sonra parmağının kırıldığını anladılar diye düşünüyordum. meğer sabah yapılan antremanda sakatlanmış. sözlüğün ağzına sıçtınız tinerci ibneler...
  • yalandır.

soldado pepe'yi öldürmek istemiştir. pepe yaralanarak kurtulmuş ve şerefli bir beşiktaş gazisi olmuştur.

josef de quaresma'nın aşil tendonunu koparmak ve yaralamak istemiştir.

fenerbahçe hükmen yenik sayılmalıdır.

ha ayrıca fenerbahçe vardar'a elenmistir.

fenerbahçeliler kuştur, besiktaslilar asildir.

not: beşiktaş ekşi whatsapp grubu burayı basmasın diye ben onların yazacağı herşeyi peşinen yazdım.
  • 1 mart 2018 tarihinde oynanan maçtan 3 gün sonra gerçekleşmiş fantastik olay.
  • bunu savunmak için ahlaksız olmak lazım

bu da bol miktarda fenerlide mevcut dediğim olay

biri de safsata yazmış. evet öyle biz dün pepenin ayağını kırdık mağdur olalım diye
  • eğer doğruysa ortalık fena karışır. şimdi bekliyorum. doğru çıkarsa çok ağır şeyler söyleyeceğim.