şükela:  tümü | bugün
  • çeşme aya yorgi koyundaki beach clublardan en piyasa olanı.
  • cesmede aya yorgi ve granadanın ortasında kalan lailanın izmir versiyonu olan mekan. orta kısımda bir bar, çevresinde deskler, duvar kısımlarında oturma gruplarının bulunduğu, ayrıca gayet geniş ve yine oturma gruplarının bulunduğu bir iskeleye sahip cennet mekan. içerde ayrıca çim kısımlarda hamaklar kurulmuştur. gidilmesi, görülmesi gereken mekanlardandır nitekim. çünkü eğer şansınız varsa hayatta bu kadar güzel kızı birarada göremezsiniz. eğlencesi güzel, birası biraz pahalıca olan, "güzele bakmak sevaptır" söz öbeği doğruysa cennete girişi garantiliyebileceğiniz aşmış mekan, güzel yer.
  • çeşmede hakkını vererek frappe yapabilen tek yerdir... bunun dışında gerek çıtır gerek baklava performansıyla diğer bütün koy işletmelerini geride bırakan mekan bazı bünyelere fazla gelir, gaz yapar ayrı... 3. derecede hasarlı bünyeler için yakınlardaki granada veya paparazzi, 2. derecede hasarlılar için ise biraz açılınıp joy veya seaside terapisi yeterli olacaktır... 1. derece hasarlı bünyeleri ancak caliante paklar, ama "kim bunlar kardeşim tanımam etmem" diyorsanız iki kumru bir dondurma da söz konusu züğürtleri teselli etmeye yeter...
  • giriş ücreti an itibariyle 20 milyon yeşil türk lirası olan, içeride içkilerin 15 milyon liradan başlayıp arttığı çeşme mekanı. çeşme merkezle arasında tepeler çöller olduğu için arabası olmayan kişilerin ulaşamadığı gözlenir. boylece bir nevi "arabasız alınmaz kardeşim" uygulamasi mevcut. bilinen tüm tikky meziyetlerini fazlasıyla barındıran boş kafalı güzel kalçalı kızlar elleri havada, serdar ortac şarkılarını viyana çocuk korosuna taş çıkartırcasına söylemektedir. tamam hani hakikaten bu kadar düzgün fizikli ve hoş izmir kızını bir arada goremezsiniz falan da zaten hepsi birbirinin kopyası şeklinde üçüncü sınıf gece klubü konsomatrislerine benzemeye çalışıyorlar. yahu bir tane de kıyafetiyle, hareketleriyle zarif bir görüntü sergileyen niye yok bu görmemiş zenginler ahırında anlamak mümkün değil.
  • icerideki perkusyoncu amcanin ozellikle olaya dahil olmak adina yakinina gelen disi ziyaretcilere daha eglenceli vakit gecirtmek, aksiyon yaratmak amaciyla olagan ustu ilgi gosterdigi, perkusyona yaklasan erkeklere de feci bakıslar attigi ve genelde bayanlara ozel perkusyon dersi niteliginde bahsi gecen sahsin israrla her defasinda sansini zorladigi mekandir. mekan olarak degerlendirilirse harika bir yerdedir. ayaklarinizi suya daldirip dans etmek gibisi de yoktur bu mekanda fakat kafanizi kaldirip etrafinizi kestiginizde ise bir anda dehsete kapilip kacip uzaklasma, oraya ait olmama hissiyati verebilecek kadar da dejenere insanciklarla doludur. eger amac kalcalarini sergilemek ve saclarini savurup suh bakislar atmaksa, bos donmenizin neredeyse imkansiz oldugu soylenebilir ama tum hatunlarin maximum ciks ve minimum giyinik olmasi, erkeklerinse et olsun da ne olursa olsun hesabi bu aksam da sole mare den ciks bi motor gotureyim zikrinde ve icmeliyim sacmaliyim fikrinde olmasi yukarida bahsi gecen kacma hissiyatini fisekliyorsa, vakit kaybetmeden uzaklasin ve eglenceye giris parasinin olmadigi, insanlarin fabrikasyon harikasi seklinde endam sergilemedigi daha samimi bir yer kesfedin.
  • nasıl oluyoda en guzel ve en kotu gecelerim orda gecti anlamadım ugurlu mu ugursuz mu anlamadıgım yer iste
  • geceleri tavan yapan , içki içmedende sarhos eden ,girişin bayan arkadasa endekslendigi, bir adet audiniz varsa özel park yerine çekilen cesmenin en güzel beach club ı.
  • çeşme merkezle arası hiç de uzak olmayan hatta gündüz tarifesiyle 6,5 milyona taksiyle 5 dakikada ulaşılan, geceleri insanı bunaltan piyasa avcıları yerine gündüzleri çocuklu aileler ve caliante nin televole havasından sıkılan düzgün insanların yüzüp güneşlendiği, kumsalı ve denizi gerçekten çok güzel olan tavsiye edilesi mekan.
  • ayrıca içeriye basın sokmamalarıyla da meşhurdurlar