şükela:  tümü | bugün
 • inanın kötü bir niyetim yok ama istemsiz gülümsüyorum bu reklam çıktığında. çok yakışıklı, aman, çok hoş reklam. alırım ki ben bu biscolatayı.
 • biscolata paketlerini kolilere koyan gözlüklü lavuğu araya sıkıştırarak bizleri* de karşı cinse hatırlattığı için yapımcısına ayrıca teşekkür edilmesi gereken reklam.
 • şölen çikolata fabrikasına kız ve gay ziyaretçilerin akın etmesine neden olan bir reklamdır.

  belediye, halk otobüslerine ek seferler düzenletiyormuş, o derece amk.

  edit+not: gaziantep şehir merkezinden fabrikaya ulaşmak için yeşilkent-başpınar minibüslerini de tercih edebilirsiniz.
 • bir kaç dakika öncesine kadar neden kaç gündür sözlüklerin sol frame'lerinden düşmediğini anlayamadığım reklam idi. bir açtım izledim ki abboovv kaslı kaslı erkekler falan.

  bir de erkekler kızlara baktığında "abaza!", "bunlar ölsün gebersin!!","ay sapıksınıııaaazzz!" falan dersiniz. bi reklama götünüz düşmüş ulan kaç gündür olay oldu!
 • reklam yayınlanana kadar ehh işte bulurdun tadını,şimdi her market alışverişimde sepetim biscolata doluyor.biz de bu bilinçaltı varken çikolatanın tahtını devirir.
 • ilk izlediğimde gereksiz bulduğum, sonradan zekice olduğuna kanaat getirdiğim reklam filmi. başta yarı çıplak hatun kullanılması halinde daha çok ilgi çekeceğini düşünüyordum. (malum memleket abaza dolu.) daha sonra farkettim ki bütün reklamlarda yarı çıplak kadınlar kullanılıyor. (pek televizyon izlemiyorum.) dolayısı ile yanlış pazarlama tekniği sonucu doğru bir şekilde pazarlanan bir ürün. reklamı izleyenlerin, ürünün ismini unutmaması da başarının bir kanıtı.
 • her türlü reklamda taş gibi hatun izlemekten bıkmış bünyeme nimet gibi görünen reklamdır.*

  çikolata, kurabiye, bisküvi gibi ürünlerin esas tüketicilerinin kadınlar olduğunu anlamış bazı reklamcılar. bu reklam işte bu yeni algının hediyesidir efendim. kadın bu ürünü aldıkça bir ev nüfusu da bu ürünü tüketmiş olacak. bingo!

  edit: reklamı izlerken heriflerden birine istem dışı göz kırptım.*

hesabın var mı? giriş yap