şükela:  tümü | bugün
  • içinde sülfür ve çinko mineralleri olan saç ve tırnak yapısının güçlenmesini sağlayan ilaçtır.

saç dökülmesi için 1 ay kadar kullandım bir faydasını görmedim, en az 4 ay kullanmak gerekiyormuş ama tırnaklarımın daha sağlam olduğunu hissediyorum bir de çabuk uzuyorlar sanki. belki de psikolojiktir kim bilir.
  • feci mide bulantısı yapıyor. işe falan da yaramıyor.
  • yaklasik 1 aydir kullaniyorum. kilo kaybi neticesi, sac dokulmesi ile ve tirnak catlaklari ile cebellesiyordum. enteresandir, sol elimin tirnaklari uzadi ki, uzun tirnak kullanmiyorum zaten. ama sag elimin tirnaklarinda hala hafif catlaklar var. saclarim, evet biraz farketti, yeni saclar cikti goruyorum. fakat sol elimin tirnaklarini uzatirken, sag elimin tirnaklarina niye bir faydasi olmadigini bana merak ettiren vitamin seyi.
  • cildime iyi gelsin diye kullanmaya basladim 1. haftadan itibaren inanilmaz bir sac dokulmesi basladi, 3. haftanin sonunda ilaci biraktim ama sacim baya seyreldi.
    bu ilacla alakasi var mi bilmiyorum fakat eger varsa, insanlarin sac dokulmesine karsi kullandigi ilac nasil bende sac dokulmesi yapar, tartisilmali.

her neyse, bugunden itibaren pharmaton'a geciyorum.
  • hakkı yenmiş vitamin. saçlarım yaklaşık 7 yıldır çok fazla dökülüyor çocukluğumda inanılmaz gür olan saçlarım yarıya düştü. bunun sebebi olarak erken yaşta boyatmam birde yetersiz ve dengesiz beslenmem var. ayrıca ekleyim ki vitaminler bende inanılmaz bulantı yapardı solgarda hiç bir sorun yaşamadım. vitamini 2 ay kullandım, tırnaklarım hayatım boyunca hiç uzamamıştı diyebilirim sürekli kırılırdı. ilk tırnaklarım da üç hafta sonunda etkisini gördüm. gerçekten sertti dokunan herkes anlayabiliyordu. sonrasında saçlarımın dökülmesi gerçek anlamda durdu neredeyse hiç dökülmüyordu diyebilirim. muhteşem bir vitamin yapana binlerce kez teşekkür ediyorum.
  • saç, cilt ve tırnak sağlığını desteklemek için önerilen vitamin.

bugün kullanmaya başladım, 3 hafta sonra geri bildirimde bulunuruz artık.