• ingilizcesinde günde 2, türkçesinde günde 1 kullanın yazan vitamin. gâvurun vücut daha dayanıksız daha fazla vitamin lazım tabi.
  • yaklaşık 3 mevsim düzenli kullanım* sonucunda yaptırdığım kan tahlilinde çinko, vitamin b12 ve folik asit değerlerimi tavan yaptırdığını gördüğüm multivitamin. hatta vitamin b12 normal sınırın üstünde çıktı. yani bu demek oluyor ki vitamin olayı hikaye değil gerçekten vitaminini alıyorsun ama benim gibi bokunu çıkartma. maksimum bir ay boyunca kullan sonrasında dinlendir kendini. benim gibi 180 tablet olanı ucuza bulup da hepsini bitirmeye çalışma.
  • açılın 1 aylık kullanıcı geldi:

özet geçicem; sabahları geberik gibi kalkıyordum. artık öyle bir derdim yok. gece 12-1 gibi uyusam da dinç kalkıyorum. ne kadar az uyusanız da doyurucu bir uyku veriyor. gün içinde de özellikle öğle yemeğinden sonra çöken inanılmaz ağırlık artık yok. akşam eve gelip hiçbirşey yapacak halim olmazdı ama gece 1'e kadar filan dinç hissettiriyor. günde 1,5 tablet kullandım. sabah 1 öğleden sonra yarım şeklinde. pharmaton da kullandım. pharmaton'un direkt eline verir. kıyaslamam bile.

tek kötü yanı borisya dortmund sarısı gibi işetmesi.
  • içinde yok yok bir besin takviyesidir. özellikle bahar aylarında doğal kalkan görevi görür, alındıktan 2-3 saat sonra adamı ayağa diker ister nezle ol ister uykusuz.

her tablette
    bakır 0,75 mg
    betain hcl 12,5 mg
    biotin 50 mcg
    boron (aminoasit şelat, glisinat) 0,5 mg
    çinko 7,5 mg
    demir (bisglisinat) 5 mg
    doğal beta karoten 6 mg
    karotenoid karışımı 114,5 mcg
    (alfa karoten, lutein, zeaksantin, kriptoksantin)
    folik asit 200 mcg
    inositol 50 mg
    iyot (potasyum iyodür) 75 mcg
    kalsiyum (askorbat şelatı, karbonat) 32,5 mg
    kolin (bitartarat) 20,5 mg
    krom (nikotino glisinat aminoasit şelatı) 12,5 mcg
    magnezyum 15 mg
    manganez 1 mg
    molibden (glisinat) 25 mcg
    pantotenik asit (d-ca pantotenat) 50 mg
    potasyum 5 mg
    selenyum (l-selenometiyonin) 12,5 mcg
    b1 vitamini (tiamin mononitrat) 50 mg
    b2 vitamini (riboflavin) 50 mg
    b3 vitamini (niasin) 50 mg
    b6 vitamini (pridoksin hcl) 12,5 mg
    b12 vitamini (kobalamin) 50 mcg
    c vitamini (l-askorbik asit) 150 mg
    d vitamini (kolekalsiferol) 5 mcg
    e vitamini (d-alfa tokoferil süksinat) 100 iu
    doğal gıda / bitki tozu bazı 130 mg
    izole soya proteini ym
    pridoksal-5-fosfat 10 mg
    l-glutatyon 2,5 mg
    l-ornitin hcl 3 mg
    soya lesitini 10 mg
    taurin 2,5 mg
  • solgar'in bol odullu multivitamini. gunluk yakviye olarak oldukca yeterli. spor yapilirken alinmasi ise sidettle onerilir.
  • sapsarı ve acayip bir kokuyla işemenizin sebebi.
  • yaklaşık iki aydır sabah akşam birer tane tok karına aldığım hap.

günlük temel vitamin, mineral gereksinimlerimizi tam alamıyoruz ayrıca iş hayatı da zorlu olunca karar vermiştim vitamin kullanmaya. gayet memnunum şu ana kadar. yan etki göstermedi bende; sadece idrar rengi koyulaştı biraz. güç artışı, hastalıklara karşı direncimin de arttığını hissediyorum. zırt pırt faranjitim azardı, boğazım şişerdi şu sıralar o konularda rahatım.

vücut geliştirme sporu ile ilgilenenlerin de kullanmasında fayda var. iki buçuk yıldır bu sporla uğraşan biri olarak amaçlarımdan biri de buydu aslında. mineral, vitaminlerin yeterli şekilde alınması kas, kemik, eklem yapılarını da güçlendiriyor, gelişmesini sağlıyor.
  • bu kışı hastalıksız atlatacaz herhalde derken ilk kullandığım haptan sonra beni yatağa düşüren fitamin hapı. bir de çişi bu kadar sarartan başka bir vitamin hapı görmedim ben ağa. taşı sararttı mnskm.
  • adam bunun içinde yapay vitamin ve mineraller var dedi iyi mi.
    ya ne olacaktı, taze sıkılmış portakal mı bekliyordun?
    yutması haricinde dediklerini harfiyen yapan vitamin ilacı. deneyin derim.
  • sabah 7'de alinirsa etkisi gece 23:30'lara kadar surer. uyutmuyor arkadas yani 8 saat uyku yasak gibi birsey oldu, isin komigi ertesi gun de hicbir yorgunluk yok. sari isetmesinden daha fazlasi var yani.
hesabın var mı? giriş yap