şükela:  tümü | bugün
 • 297 tl"lik fiyatı ile akıllara zarar, akıl sağlığı için önerilen ilaç. sadece şizofreni tedavisinde kullanılmaz. şizofreni tedavisi ünü ile anmak,her fırsatta belirtmek, hassas durumda olan başka hastaları iyice endişelendireceğinden, şizofreni merakımızı bir köşeye bırakalım ey türk gençliği!
 • şizoafektif bozukluk için de kullanılıyor.
 • prolaktin seviyesini önemli ölçüde etkileyebilen, bünyede garip şeylere sebep olabilen bu yüzden bir hayli dikkatli kullanılması gereken antipsikotik bir ilaç.
 • genç kızlara filan verilmemesi gerekiyor imiş zira yumurtalıklara mı ne zarar veriyormuş.
 • sayesinde prolaktinimi 230 lara çıkarmış olan ilaçtır.
 • iştah açmaya, uyumaya ve kafanda takıntı yaptığın konuyu tekrar tekrar düşünmemeye yarayan ilaçtır. doktorun söylediğine göre kendi kategorisinde en düşük ama antidepresanlardan daha ağır bir ilaçtır. ben 2,5-3 ay kadar kullandım, 5 gün oldu bırakalı. gayet iyiyim, korkmayın bırakabilirsiniz, sıkıntı olmuyor.
 • psikoz tedavisi için kullanılan amisülpirid etken maddeli antipsikotik. çok kilo aldırır kendileri.
 • acı iğrenç bir tadı var
 • prolaktin seviyesini über arttırdığından bir sabah uyandığınızda göğsünüzden süt geldiğini görüp şoka girebilirsiniz.mutlaka takibinin yapılması gerekir. genelde gereksiz kasılmalara,mimiklere ve titremelere sebep olduğu için yanında sakinleştirici etkisi olan akineton ve türevleriyle kullanılır. ilk zamanlarda yan etki olarak huzursuz bacak sendromu bile görebilirsiniz, korkmayın.
 • uzun zamandır entry müziği eklememiştim. buyrun
  döndüm bebeğim, sensiz olmuyormuş onu anladım. mememden süt getirme nolur.
  hangi kafayla ilaçlar olmadan yaşayabileceğimi düşündüm gerçekten bilmiyorum. o kadar heyecanlı ve umutluydum ki ilaçsız yaşayabileceğime doktoru bile ikna ettim.
  gerçekten işe yarayan nadide ilaçlardandır kendisi. ama tabii işe yaradığı kadar yan etkileriyle de ortalığı yıkıp geçer. canı sağolsun. şu bedeni intihar fikrinden biraz olsun uzaklaştırabildiğin için seni seviyorum.
  tek dostumun ilaçlar olduğunu artık kabullendim. p girl'cük. üzülme bebeğim. sen busun.
  herkes yalan söylüyor. depresyonun tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu söylüyorlar. ted talks'da izliyorum. "ben depresyondan kurtulmuş bir savaşçıyım." bokum. sen bir mucizesin. o kadar. sen bir istisnasın. sen bize umut vermeye çalışan bir mucizesin. ama biz mucize değiliz. o yüzden umut vermeyi kesin artık. yalan söylemeyin bize. sanki hastalığımız düzelebilirmiş gibi davranmayın.
  artık depresyondan kurtulmaya çalışmayacağım. yıllarımı bunun için harcadım. sandım ki grip gibi depresyon. zor geçiyor, dinlenirsen geçiyor, kendine zaman verirsen geçiyor. öyle değilmiş. aids gibi diyelim. ilaçlarla süreci yavaşlatabilirsin, daha normal bir hayat yaşayabilirsin. ama asla iyileşmeyeceksin. onunla yaşamayı öğrenmen lazım. bir parçan olarak kabullenmen lazım. ben depresyon hastasıyım cümlesinin doğru olduğunu sanıyordum. hayır. ben depresyondayım. ve hep depresyon olacağım. ve onunla yaşamayı öğrenmem, ona ayak uydurmam lazım. yoksa beni öldürecek. bu kadar basit.