şükela:  tümü | bugün soru sor
  • tespitlerime göre toplumun azimsanmaycak bir kesimiyle birlikte bende de mevcut olan aşırı patolojik bir durum. hayir kardeşim beni hiçbir araba geçemez. sen kimsin ya?
  • refleks olarak gaza basma durumudur.bir süre sonra yanlış olduğu anlaşılıp gazdan ayak çekilir.eğer çekilmiyorsa aşağılık kompleksi vardır.
  • çok eğleniyorum bunu yaparken hele hele altımda sleeper bi araba varsa çok keyifli oluyor.

bunu abartıp 550 km boyunca hiç bir şekilde geçilmediğim de oldu. hız ortalaması 184 km/saat ti.
  • affedersiniz orospu çocukluğudur.

adam yolda senden daha hızlı ilerleyerek arkadan yanına kadar gelmiş aynı şekilde devam ederek geçip gidecek. buna engel olmanın kime ne faydası var? herkes illa sizin gittiğiniz hızda mı gitmek zorunda?
  • aşağılık kompleksi'nin en sağlam kalelerindendir. bende de bulunur.

yapılışı için malzemelerimiz:
    - 1 adet türk
    - 1 adet dötü pohlu araba
    - 1 adet aynı arabaya ait sol dikiz aynası
    - 1 adet sol kulak
    - 2 adet çalışır vaziyette kaş

kaza olsun..
  • 1 kere yaptım. çünkü bir adet amın evladı beni sollamak için karşı şeride geçti. bende (bkz: restine rest ulan) dedim ve fites düşüp depar attım. mal gibi kaldı. sonra da sırf beni geçmek için ben ışıklarda dururken ışık falan dinlemeyip yanımdan hızla geçti. ilerde de durup çocuk indirdi allahın emri olarak da ben geçerken pis pis baktı.
    evet bu magandalıkları yapan şerefsiz evladı araçta bir sürü ilkokul çocuğu taşıyan bir servis şoförüydü...
  • duble yol veya otobansa hadi canınız azcık kancıklık çekmiş derim, ergenliğinize veririm. ama geliş gidiş bir yolsa, sözlükteki 184 km/h ortalama diye yol bilgisayarının işlemcisini hemoroid damarından sayaçlayan dalyarakların gazına gelip bunu yapmayın. sizi sollamaya çalışırken, gazlayıp sağa geçmesini engellediğiniz adam iq'su 50 üzerindeyse karşıdakiyle kafa kafaya vurmaktansa size yandan sağlam geçirip, sağa kaçar siz bankete uçup beyinsizce öldüğünüzle veya sakat kalıp boklu bezinizi biri değiştirsin diye yalvarırcasına beklediğinizle kalırsınız.
  • arkadaki, tam sollamaya girmiş ve yan yanasın o araçla aniden bi gaza basıyorsun. o an, insanın içindeki tüm buzlar eriyor ama sonrasında ben ne yaptım ya sağa kırıp bi şeyler yapsaydı diyorsun ve pişmanlık olmuyor değil. bi kere yaptım daha da yapmam. ayrıca, tavsiye değildir. siz de yapmayın.
    edit: düzeltme
  • canına susayan işidir. normalde hızlı araç kullansam da yavaş kullanmam gereken zamanlarda tek şeritli yolda sollayan olursa gaz keserim. şayet karşıdan araba gelirken mallık yapıp çıktıysa frene basarım ki geçsin. hem bu fiili yapanların çoğu ergenliğinden çıkmamış adamlardır.
  • farkında bile olmadan, bir başkasının ölümüne sebep olabilirsiniz.
    halbuki siz birazcık eğlenmek istemiş olabilirsiniz, öfkelenmiş de olabilirsiniz, altta kalmama güdüsüyle içgüdüsel olarak gaza basmış da olabilirsiniz eyvallah ama hesaplayamadığınız bir durumda önünüzdeki yada arkanizdaki / sağınız solunuzdakinin kaza yapıp ölümüne sebep olabilirsiniz.

aman diyeyim'lik durumdur.