şükela:  tümü | bugün
  • (bkz: engelle butonu)

niteliksiz niceliğin bir başka önemsiz neferi. insanlara hakaret etmekten kaçınmayan medeniyetten uzak bir yeni yetme.
  • darbeye sevinen bir gerizekalıya gerizekalı dediği için medeniyetten uzak olmakla itham edilen yazar.
  • birileri bu arkadaşa büyük buhranın 1929 da başlayıp 30'lar da sürdüğünü söylesin ve bana o arada hem ülkenin borçlarını kapatan hem de demir yollarını millileştiren bir de üstüne sanayi hamlesine girişen partinin hangi ara balolarda gezindiğini anlatabilir mi?evet chp 40'lar sonrası halktan kopmuştur ancak 1946 da olan bir olayı nasıl olurda otuzlardaymış gibi anlatabilir bu bir ikincisi o lordların içinde demirkıratı kuran zümrede vardı hem de en baba toprak ağalarıydı.adam tarihi miksere atıp öyle karıştırıyor.
  • 31 ağustos 2016 efkan ala'nın istifa etmesi başlığına yazdığı giriyi silip sonra da bu giriyi göstermezsen şerefsizsin diyen bir cinsle uğraşmak istemeyen yazar. ama şeref meref karıştırdığı için mecbur yazmak durumunda kaldım.
    bu tarz cins tiplerle uğraşmamak için mesaj da kullanmıyorum. oturup milletin zırvaladıklarının ekran görüntülerini filan da toplamıyorum.
    arkadaşın göstermezsen şerefsizsin dediği girinin ekran görüntüsüyle filan da uğraşmadım, ama hafızam fena değildir.
    arkadaşın sildiği giri yaklaşık olarak şöyle bir şeydi:
    gezinin ahı çıkıyor, avni mutlu, hüseyin çapkın, şimdi de efkan ala

doğru bu giride açıkça efkan alanın içişleri bakanı olduğunu yazmamış, ama istanbul valisi ve emniyet müdürüyle birlikte polisin yaptıklarından sorumlu tutuyor.
    diyarbakır valiliğinden sonra medyada hemen hemen hiç görünmeyen dönemin başbakanlık müsteşarı. bu adamın gezi olaylarındaki rolü neydi acaba?
    yani içişleri bakanı zannetmiyorsa ne diye olayların baş sorumlusu ilan etmiş olabilir?
  • sözlükteki tipler sayesinde neredeyse kendisinin akpartili olduğuna inanacak olan yazar.
    1 kasımda, 15 temmuzda ve bugün ak-it olmakla itham edilince kendim de şüphe ettim. 1 değil, 2 değil, 3 defa ak-it sanılıyorsam vardır bir şey.
    aslında, akparti hakkında düşündüklerim de girilerimden anlaşılabilir, hangi partiye sempatim olduğu da.
    eğer akparti benim gibilere para veriyorsa epey demokrat bir partiymiş.
    15 temmuzda yazdıklarıma kadar gitmelerine gerek yok. sadece bugün yandaş medya ile ilgili yazdıklarım iktidarla ilişkimi ortaya koyar her halde.
    akparti lehine sadece 1 tarihte giri yazdım:
    1 kasım 2015 gecesi chp- hdp hükümeti rüyası görenlerle dalga geçtiğim giriler, reis koydu geçti tarzı girilerdi
    15 temmuz gecesi, darbe oluyor, hadi inşaallah diyen salaklara ve kafa kestiler yalanını yayanlara karşı bir şeyler yazdım. sicil halka ateş açanlara galeyana gelen halkın saldırması da yanlıştır, ama linç ile kafa kesme arasında fark var yazdım.
  • torbacısının numarasını yazsa iyi olur
    (bkz: #33317689)
  • hesabı hiç ele geçirilmeyen ve kimseye hesabım ele geçirildi diye mesaj atmayan yazar. zaten mesajlaşma kullanmıyorum. itle kopukla uğraşacak vaktim yok.
  • (#70676668) nolu entarisinde yazarlara mal diyen bir kardeş. neden mal diyor güneş tutulması ile deprem özdeşleştiriyormuş bu yazarlar. kendisi buna karşı "e güneş hergün doğuyor ne alakası var" diyerek karşı çıkıyor. çok bilimsel karşı duruşu beni benden aldı kendisini o yüzden bu vesileyle tebrik etmek isterim.