şükela:  tümü | bugün
  • 2018 de yayınlanmaya başlayan şahane bir manga. yeni bir tür olan; kahramanın hayatını rpg oyunu gibi yönetebildiği tarza en güzel örneklerden. şu anda 50. bölüme kadar yayınlandı. 51. bölümü dört gözle bekliyorum.
  • tam olarak manga değil de manhwa demeliyiz orijinal adıyla.

51. bölümde olmasına rağmen hızla ilerliyor. çizimler harika.

haftalık rutinime ekledim bile.
  • an itibariyle oyun tarzı güçlenen karakter akımındaki bir numaralı manhuadır. yakınında geçen bile yok diyebilirim. bu kadar çöp serinin arasında gerçekten mensubu olduğu akımın hakkını veriyor.
    epik manga 5-10 bölüm geriden türkçe olarak yayınlıyor.
    ingilizce de eskiden meraki scans çeviriyordu, şimdi manga rock benzeri büyük bir site devraldı. malum yabancılarda büyük rant var bu işte. bizimki gibi değil :) merakinin para karşılığında seriyi devretmiş olabileceğini düşünüyorum. her çarşamba gece 11-12 civarı yayınlanıyor. hiç bulamazsanız yatın kalkın tekrar deneyin, %90 bulursunuz :))
    not: yani şu sıralar ing bölüm düşmesi lazım pusudayız hahaha.
  • çok güzel bir manga(tam bir sığır gibi anime yazdım, şimdi düzelttim), hikayeyi nereye bağlayacaklarını cidden merak ettiriyor okuyucuya.

skeleton soldier couldn't protect the dungeon var benzer türde olan, ikisini de takip ediyorum, skeleton soldier mekanikleri bakımından diğerlerinden epeyce ayrı, kahraman bir undead, öldüğü zaman save noktasından tekrar başlıyor.
  • the gamer tutulup beğenilince ortaya çıktığını düşünüdüğüm manhwa. kesinlikle çok iyi, the gamer'ı da gerek çizim gerek olay örgüsü olarak çoktan geçmiş durumda.
  • çizimlerini epey beğendiğim haftalık manhwa. konusu pek orijinal olmasa da okuyucunun ilgisini tutmayı başarıyor.
  • artık shounen serilerin yavaşlığından o kadar sıkılmıştım ki bu manhwa hızır gibi yetişti. mangalarda karakter gelişimi çok uzun sürüyor. ana karakter evrenin en güçlü kişileri arasına serinin sonunda falan ulaşıyor. bu seride olaylar hızlı gelişti. güce ulaşırken tokatlanıpta durmuyor. adam gibi charını kasıp levelını atlıyor. çizimler ortalama üstü. güncel olan 75. bölümü okudum. olaylar daha da zirveye ulaşıyor. novel serisi varmış ama sabır edip çizimli halini okumaya devam edicem.
  • hem çizim hemde op karakter güçlenmesiyle dikkat çeken bir manga. novel serisininde baya tutulduğu görülüyor. konu klasik olsada, her bölüm "acaba şimdi ne olacak" diye heycanla beklettiriyor. güncel 78. bölümde ve sanki herşey yeni başlıyor gibi.
  • aslinda makine çeviri adlı sitede hikaye olarak hikayenin tamamı var. ama çeviriyi google translate ile yapmışlar sanırım çok kötü tercüme edilmiş. kitap olarak piyasaya sürülse kesin alırdım. bu haliyle bile çok bağlayıcı. eğer piyasada böyle bir şey varsa kesinlikle yeşillendirmenizi rica ederim.
  • yeni başladığım, hem olay örgüsü ile hem de çizimleriyle beni etkilemiş çok güzel bir manhwa. su gibi akıyor valla bölümler.