• proud of it adında bir albümü olan hardcore grubu. caged diye bir şarkısı vardı, aşmıştı.
  • süper prodüksiyona sahip bir albüme sahip fakat yeterli süperlikte ilgi görememiş efane hardcore grubu. grup ile aynı isimdeki parça proud of it adlı ilk ve tek albümlerinin peak noktalarındandır.
  • hayalet gruptur. bir zamanlar varlığını sürdürüp birçok kişiyi kendilerine bağladıktan sonra puf! diye ortadan yokolmuştur. onlar aktifken, konserlere çıkıyorken -ki sayısı çok değildir sanıyorum- istediğinde şehir dışına çıkamayan tıfıl istanbullulardan biri olarak ankara'ya gidip izleyememiştim. onlar da istanbul'a gelmemiş, yada teşvik edilmemişlerdi -atladığım, bilmediğim bir konser yoksa yanılmıyorum.- onlar ortadan kaybolalı epey oldu ama sevenlerinin kolay kolay unutacağını sanmam. şimdilerde yine ankara'dan çıkmış deja vu tarafından sözleri değiştirilerek coverlanmış* bir şarkıları* ile isimleri, unutmayan hafızalarda pekiştirmekte. hayaletliği buradan gelmekte. şimdi ne yaparlar ne yer ne içerler bilinmez ama yeniden bir araya gelseler, albüm çıkarsalar, konserler verseler, yarım bıraktıkları işi tamamlasalar..
  • ankara'nin kadere karsi verdigi kayitsiz mucadelede ismini duyabildigimiz, sonralari efsanelesen albumleri ile sahneleri dar etmis lakin diy semalarinda sikca gorulebilecek bir kayip sonla gozlerini kapamis grup.
  • yıllardır aradığım proud of it albümünü sonunda spotify'da buldum.

sabahtan beri dönderip dönderip dinliyorum.

resmen lise yıllarıma geri döndüm. yıl 1998.
  • sahalara dönüyorlar!!! kurban bayramı da yaklaşıyor. çocuğum hazır bekliyorum.
    http://www.facebook.com/events/380676028672610/
  • ismi öylesine bir anda "grubumuzun ismini ne koysak yahu" şeklinde bir düşünce ile oluşmuş grup.
  • grubun ismi ise something's wrong? olması gereken bir isim iken something's wrong! şeklini almıştır çoğu insanın hatalı kullanımı sonucunda. esasında "bir şey mi oldu canımın içi?" gibi bir anlam taşıması gerekir imiş. öyle dendi, diyenlerin yalancısıyım.
  • ilk ve tek albümleri proud of it spotify ortamlarına düşmüş ankaralı bebecore grubu. şöyle bi reunion konseri olsa da gitsek dedirtendir.

ayrıca (bkz: hammer müzik)
  • sadece mp3 formatında piyasaya sürülmüş olan violent femmes derleme albümü

1. positively 4th street
    2. twelve steps
    3. all i want
    4. yes oh yes
    5. my way
    6. rules of success
    7. every breath you take
    8. raquel
    9. hollywood is high
    10. i wanna see you again