• zapata

sabri - almaguer - bouzid - ali turan

pino - inamoto - mustafa sarp - carrusca

umut bulut - lukunku
  • muslera
    ümit, popescu, bülent, hakan ünsal
    ribery, sneijder, hagi, arda
    hakan şükür, drogba
  • kewell ve podolski'nin asla ve asla yer alamayacağı kadrodur. kewell'ın verdiği katkının 10 mislini hasan şaş vermiştir misal. kewell'a gelene kadar 5 tane adam sayılır. ekşicilerdeki bu kewell manyaklığını da anlamış değilim. podolski konusuna girmiyorum bile, daha dün geldi lan adam. elle tutulur bir şey yaptığı da yok. podolski'yi oraya yazmak galatasaray'ın tarihine hakarettir.
    kale dahil pek çok yerde tereddüte düşebiliriz, misal muslera mı taffarel mi buna kolay cevap veremem ama üç nokta nettir. hagi, hakan şükür ve teknik adamı da dahil edersek fatih terim.
  • muslera (14-15)
    umit (99-00) - chedjou (14-15) - popescu (99-00) - h. unsal (00-01)
    tugay (97-98) - melo (12-13)
    arda (09-10) -sneijder (14-15) - hagi (98-99)
    hakan (99-00)
  • nihai kadro şudur:

1. zapata
    2. tarık çamdal
    3. mohamed sarr
    4. ali turan
    5. lucas ontivero
    6. jem karacan
    7. ahmed barusso
    8. yiğit gökoğlan
    9. carrusca
    10. christian
    11. ali lukunku

td: fenerli hamza
  • adına 10'un vedası diye belgesel çekilen hagi'ye 6 numaranın layık görüldüğü liste. allah hiç kimseyi ergenlikle sınamasın.
  • ısrarla hakan unsal'i ve tugay'i ruya takima koyanlar ya yasi o zamanlara yetmemis ya da zamaninda galatasaray'i gozunun ucuyla seyretmis olanlar sanirim. e bari en azindan uefa seruvenini de mi sonra youtube'dan izlemediniz? ergun gibi haza bir topcu varken ne kucuk'u allasen? tugay'aysa hic girmiyorum bile. tugay'in galatasaray'daki en iyi donemi fatih terim gelene kadarki zamanlaridir. terim'le pek uyustugunu, onun has adami oldugunu gormedim, zaten emre ciktiktan sonra da pek on bire giremedi. tugay, efsanesini ada'da yaratmis adamdir, da konu blackburn ruya takimi degil. hakan sukur'e gelmeyeyse hacet yok, onun olmadigi herhangi bir galatasaray-turkiye tarihinin nesini ciddiye almali?
  • haydi tafi haydi oğlum

popescu
    bülent
    song

şaş
    hagi ( 10 numara)
    şıno (sol kanat)
    melo
    kewell (duygusal)

kral
    jardel

yedekler:
    nando
    capone
    ergün
    davala
    lincoln
    baroş
    elmander

not: size de çok pis laflar hazırladım.
    1-amk ribery demişsiniz. adam 6 ay oynadı. totalde 17 resmi maça çıktı.
    2- öbürü şecu demiş. son 2 senedir gs maçı izlemiyor sanırım.
    3- bir çok kişi tugay demiş. lan tugay giderken kıçına teneke bağladınız be.
    4- sikim kadar boyu türlü türlü huyu olan birini de kadronuza almak size yakışırdı zaten amk
hesabın var mı? giriş yap