şükela:  tümü | bugün
  • ekşi sözlük yazarının son 24 saati kapsayan zamanda girdiği entry sayısıdır.

edit:
    sanki, son 24 saat değil de gece 00.00'dan bu yana girilen entry sayısını belirtiyor gibi.

edit 2: iyice bozulmuş o zaman. benim zamanımda bozuk değildi. sadece, oraya "son 24 saat" değil de "bugün 00.00'dan bu yana girdiği entry sayısı" yazılması gerekiyordu. fakat bir de şu var: sözlüğün kendisini her gün saat 06.00 sularında güncellediği söylenilir. yani bu durumda bu iş nereden baksan tutarsızlık nereden baksan ahmakça...
  • (bkz: valla mı lan)
  • yazılandan daha çok entry silindiğinde negatife düşebiliyormuş.

(bkz: ben bugün bunu gördüm)
  • bir süredir son 24 saat yerine, bozulduğu andan itibaren gönderilen entry sayısını gösteren sayaç olma niteliğindedir. dün bir ara düzelir gibi oldu fakat an itibarıyla yine bozuk durumda.

sözlük yönetimi, dünün en beğenilen entry'lerini belirleme timi yerine daha çok yazılımcı istihdam etmeli.
  • hala düzeltilmemiş sayaçtır. son 24 saat yerine galiba son 72 saatte girilen entry'leri gösteriyor.
  • hâlâ bozuk.
  • bozulmuş sözlük sayacıdır. görüp şoka giriyorum her akşam bu gün de abartmışız diye...

edit: son 24 saatte girdiğim entry son bir haftada girdiğim entryden daha fazla.
  • son 1 haftada girdiğim entry sayısını 5, son 24 saatte girdiğim entry sayısını 11 gösteren mükemmel sayaçtır.**