şükela:  tümü | bugün soru sor
  • (bkz: köprüden önce son çıkış)ları umursamadan, köprünün ötesindeki görülesi, yaşanılası şeye uzanan yolda yürürken, ağızlardan düşmemesi makbul kısaltma...
  • sözler barıs bal müzik koray arslan insanda kelt müziklerinin hissini veren şarkı. sözleri;

ararsın, kendini araştırırsın
    sanki onlar hepsi sen tek, bir oyundasın

tökezlersin, sakar bir garson gibi aynı
    takılıp düşünce ayağa kalkması çok zor

derken sor kendine, kurallar neden böyle
    her şey aslında ellerinde

dur, biraz düşün ve anla
    köprüden önceki son çıkışta
    hayat geçmez hep dertle tasayla
    kaybetmezsin biraz gamsız olmakla

kanarsın, yutar, aldanıp aldatırsın
    giden gider yerine bir şey koymak zorundasın

usandın, sıkıldın ardında bıraktın
    teslim oldun ve sen bunun gayet farkındasın

derken sor kendine, kurallar neden böyle
    her şey aslında ellerinde

dur, biraz düşün ve anla
    kaybetmezsin biraz gamsız ol

dur, biraz düşün ve anla
    kaybetmezsin biraz gamsız ol

dur biraz düşün ve anla
    kaybetmezsin biraz gamsız olmakla

söz: barış bal - müzik: koray alarslan
    düzenleme: gölge hayat
  • trt'de reklamları dönen yeni gençlik dizisi. ayrıca tiplere bakınca insanın aklına sultanbeyli'nin hızlıları geliyor.
  • yönetmenliğini ayhan özen’in üstlendiği ve furkan palalı, sultan ulutaş, tolga güleç, dolunay soysert, deniz barut, orçun koray kaygusuz ve hakan vanlı'nın rol aldığı trt 1 dizisi. uyuşturucu madde bağımlısı gençlerin dramatik hayat öykülerini konu ediniyor.
  • az önce berberde kahkaha atmama sebep olan bir jeneriğe sahip dizi.

tofaşla hondayı yarıştırıyorlar ilk kamu spotu zannettim. adamlar bunu ciddi ciddi senaryo olarak yazmışlar.
  • an itibariyle trt1'de başlamış, hiçbir sahnesini kaçırmadan izleyeceğim dizidir.
  • kanal değiştirirken ekranda uni den arkadaşımı gördüğüm, bir 10 dakika izlediğim dizi.

yorgunluğuma denk gelmiş olcak ki ilk başlarda kötü dizi sandım. ancak sonra anladım ki dizi 'absürd mizah'. böyle bakınca izleniyor asdasdasdda

lan o kadar ışığı, kamerayı, sinematografiyi (pardon sinematografi dedim) postu, oyunculuğu bunun için mi yapiyosunuz, abv.
  • zavallı zeynep'in butiğine kenan ve cesur dışında uğrayan yok. annesi de zaten sır kapısı terk...
  • dönüşü olmayan nokta diye biliyorduk, dizi imiş meğer. mitoz bölünür gibi bölünüp duruyor şu bizim diziler de yav. kendilerini zaten izlemiyoruz da, isimlerini takip etmek bile mesele bunların esasen.
  • şarkısını kesinlikle heijan'ın yapması gereken dizi.