• şuan transformers filmini yayınlayan kanal. işin ilginci biraz önce aşağıda www.fillmifullizle.com gibi bir yazı çıktı ve gülmekten yerlere yattım.

ulan yıl olmuş 2016... asjdhkasjkdhajkdasdkasjh
  • zannedersem filmleri torrentten indirip hiç işlem uygulamadan direk yayına veriyorlar. muhafazakar görünümlü bir kanal olmasına rağmen sürekli memelere, küfürlere denk geliyorum. battal gazi'yi sansürsüz izlemeyeli uzun zaman olmuştu. allah razı olsun kendilerinden.
  • kanal d, fox, star gibi büyük kanalların daha yayın haklarını alamadığı cillop gibi yepisyeni hollywood filmlerini türkçe dublajla torrentinden yayınlayan kanal, görüntü kalitesi de hiç fena değil üstelik. bir gün biri fark edip çok büyük ceza verecek ya dur bakalım hayırlısı...
  • an itibariyle batman v superman adaletin şafağı filmini yayınlıyorlar. sinema çekimi olarak tabii. çince/japonca bir alt yazısı var. ss eklenecek :)
  • anarşist yayın anlayışına gün itibariyle rtük tarafından nokta konulan kanal.

torrent siteleri kapanıyor, bu adamlar mı kapanmayacak?
  • an itibariyle çince ya da japonca gibi bir altyazısı olan, 300 spartalı 2 filmini yayınlayan kanal.

biraz önce torrent bilmemne diye ses geldi yayından :) bu filmden önce mad max: fury road'u yayınlamışlardı. o zaman şüphelenmiştim nasıl yayınladılar diye. çakallar :)
  • komedi türündeki türk filmlerini kafam kadar yeşil karenin içindeki beyaz harflerle yazılı güldürü kuşağı etiketi olmadan yayınlamayan kanal. kardeş o yazıyı sen yine yaz da biraz daha küçük ve daha az dikkat çeken bir şey olamaz mıydı yani, cidden çok sinir bozucu, kapatılamayan reklam gibi sürekli ekranın bir köşesinde.
  • alt tarafa at kadar haber bandı koymasıyla gözümden düşen kanal. gündüzleri yeşilçam filmlerini, akşamları popüler hollywood filmlerini telif sansür dinlemeden yayınlamasıyla gönlümde taht kurmuştu ama artık sildim seni.
  • hobbit'ı bana türkçe izletmiş kanal. ilginç bir şekilde güzel filmler yayınlıyor.
    an itibariyle batman vs superman yayınlanıyor.

alt yazı seçeneği olsa tadından yenmeyecektir.
  • bu dakikalarda deadpool oynatan kanal. bi iş var bunda ama bilemedim. hobbit ve bvs gördüydüm ama bu da ilginç. şunlardan birini kanal d'de falan yayınlasalar reyting rekorları kırılabilir. ayrıca filmler sansürsüz ve memeli yayınlanıyor. dvdsi çıkmamış filmler bile var. yarın bir gün 12'den sonra kırmızı noktada russian institute falan da yayınlayabilirler.

internetsiz kalmış tatilciler ve sinemaya gidememişler için sloganları belli.

"torrentten evinize".
hesabın var mı? giriş yap