şükela:  tümü | bugün
  • cüneyt arkın'ın türkçe konuşan japon ninjalarla dövüşüp bizleri farklı bir açıdan kopardığı filmdir. tabi ninjalar bir yana, filmdeki felsefi lakırdı görünümlü absürd replikler de izleyeni ayrı bir dumur manyağı yapıvermektedir.
    (kendisi şu dakikalar içerisinde flash tv'de oynamaktadır. bitti bitecek desek yeri...)
  • arkın ın cult filmlerinden olup sayircinin mahvı üzre kotarılmıştır.. filmdeki karakterlerin isimlerin sonuna san yerine ken demeleri fasonlukta çığır açıp, harman olma isteminin görülmemiş biçimidir.. yan karakterin arkın a kardeşini öldürdüğünü söyledikten sonra parnağını kesip sunması japon kültüründen aldıkları feyzin derinliğinde seyirciyi boğma çalışmaları malesef işe yaramaktadır.. katana kullanım biçimi, kişinin karakteristik yapısını dumura uğratabilme gücüne sahip olup, zinhar uzak durulmalıdır..
  • online oynanan yüzde yüz türk malı, adamı içine çeken oyun.

    ilk önce ulan nası bişiy ki bu diyerek hafiften çekinerek http://www.sonkahraman.com/ a girilir, sonra da oyunun içine iyice çekilince 'yeteeeeer uyumak istiyorum artık' nidaları ile gözler uykusuzluktan kızarmış halde bilgisayar kapatılır. harbiden yapmış adamlar ya, gurur verici.

hesabın var mı? giriş yap