şükela:  tümü | bugün
  • 0 sn

hiç öpüşmeyince en son öpüşmenin üzerinden hiç zaman geçmemiş oluyor.

geç gelen debedit: ya arkadaş ders çalışmak için seçtiğim güne lanet olsun, insan ilk debe'sini böyle kaçırır mı ya la?! aylardır sözlüğe girmediğim tek günü mü seçtiniz beni debe'ye sokmak için bre allahsızlar? neyse bi arkadaş rica etmiş, geç de olsa yerine getirmek gerekir: (bkz: güvendik ilk-orta okulu yardım kampanyası)
  • valla hatırlamıyorum.

imza: evli adam

edit: bunu garipseyenler ve nasıl insanlarla evlisiniz falan diye üfürenler olmuş. çok da şahane bir insanla evliyim, allah karımı başımdan eksik etmesin. önce otur bir soluklan yeğenim, sen de evlen, 8-10 yıl geçsin, çocuğun olsun, sonra yeniden konuşalım. sen 40'lı yaşlara geldiğinde hala haftada 3 kez seks yapacağını, karınla hala romantik öpüşmeler yaşayacağını düşünen 20'li yaşlarda birisin ama evrenin işleyişi çok farklı. biz de senin yaşındayken senin gibi düşünüyorduk.
  • en son öpüştüğümde ecevit başbakandı.
  • önceki hayatımda öpüştüğümle duruyorum valla.
    (bkz: reenkarnasyon)
  • ecevit'e başbakanlığın önünde yazarkasa fırlatılmıştı. allah belamı versin.
  • 10 dk. hafta içi yaklaşık 12 saatte bir kere öpüşürüm sevgilimle; ışe giderken ve işten dönünce.

1994 te tanıştık. dört yıl sonra evlendik. 3 çocuk ve hala her öptüğümde ilk gün heyecanını hissediyorum.

aşığım ben...
  • değil ay yıl , reenkarnasyon oldu.

(bkz: #62365762)
  • 14 ay. öğretmen adayıydı ve şubat atamaları için tercihlerini beraber yaptık. benim önerdiğim yeri ilk sıraya yazdı hatta. ve o ilk sıra mucizevi bir şekilde geldi. deli gibi sevindik, öpüştük, seviştik. sonra da görevine başlamak için gitti. bir daha da hiç görmedim.
  • zavallılar diye acımak için geldiğim bir başlıkta 2 aydır öpüşmeyen bir evliye rastlamak gerçekten garip.

eğer 2 aydır küslerse ki bence bu çok uzun bir süre olur, ancak öyle anlarım.

9 yıldır evliyim iki öpüşme arası 12 saati geçmedi (ayrı kalınan zamanlar hariç). öpün olm eşinizi niye öpmüyorsunuz?
    eve gelince, evden çıkarken, evde yanından geçerken öpersin işte. sevin birbirinizi bak her şey sevgisizlikten oluyor.

sevdiğini öpmek kadar mutlu eden şey yok şu dünyada.