şükela:  tümü | bugün
 • ne ifade etmesi gerektiğini, niçin yapıldığını anlamadığım değişiklik. ne güzel sukela alıyoduk ya da kötüleniyoduk, ne var yani...
 • "yorgan gitti, kavga bitti" fasilitesi. kötülenenlerin gidip, şükelananların kalması anlamsız olacaktı zaten. öte yandan, "ben buraya birşeyler yazıyorum, okuyan var mı acaba?" merakının da giderilmesini sağlayacaktır. çok beğenilenlerle, beğenilmeyenler de duruyor zaten, tamamdır.
 • kotulenen ve sukela alan entryler ile birlikte bu hafta dikkat ceken entry lerinin de yok olmasina yol acan yeni istatistik. bence kimdir nedir e basinca cikan 10 sayfa istatistik yerine su an ki hali ile olayin sadelesmesi daha iyi oldu..

  edit: bu hafta dikkat ceken entry leri kas ve goz arasinda geri gelmis meger.
 • artık neden kötülendiği anlaşılamayan entryler başlığını emekli eden, bu başlığın yerini neden oylanmadığı anlaşılamayan entryler ya da neden oylandığı anlaşılamayan entryler başlıklarına bıraktıracak fasilite.
 • son şükelalarına bakıp "eheh hakettigi yeri buldu" diyip şişinmekten, son kötülenen entrylerine bakıp "kimse gerçek kaliteden anlamaz oldu, suyu çıktı bu sözlüğün" diyip yerinmekten bir türlü kurtulamayıp hezeyanlar içerisinde kaldırın şu butonları rahat edelim tadında entryler girip duran suserlerin kalplerine kova kova su dökmüş olduğunu düşündüğüm fasilite. artık her oylanan entrye şükela layık görüldüğü düşünülüp rahat edilecektir sanırım, bu daha çok işe gelecektir, bünyeler salınacak rehavetle entryler ortama saçılacaktır, çok kötü butonu varsın yerinde dursundur -zira çok emek sarf olunmuştur ama yerinden edilememiştir o buton- ziyanı yoktur efem kimse fikrini gözümüze gözümüze sokmasın yeterdir.
 • dikkatli gözler, olay dahilinde pek çok unsurun ve kullanımın mizacını değiştirecek bir uygulanış farkedeceklerdir. ayrıca amacın, sözlükte kaybolduğu iddia edilen "kalite" yi farklı bir yoldan yakalamak olabileceğini varsayabileceğimiz gibi son günlerde bir hayli yankı bulan "çok kötü, az kötü, mafya, bir türlü anlaşılamayan türlü tepkiler" gibi meselelerin de sonunu getirmek olduğu düşünülebilir.

  şahsen ben en çok ikinci varsayımdaki değişimleri merak ediyorum. komik görüntülerle karşılacağız, aşikâr:..

  bülent korkmaz
  galatasaray'ın en savaşçı, en emekçi, en vefakâr oyuncusudur. gönül ister ki bir on yıl daha sahalarda krampon eskitsin, yüreğini ortaya koysun..

  edit : bunu oylayan kişilerlere sorarım.. neden oyladınız? nedir haz almadığınız, yakışmayan şey!
  edit 2: ayrıca oylayan arkadaşlar ne tür bir oy kullandıklarını da bildirirlerse sevinirim.
  edit 3: sağolsun arkadaş şukela vermiş görüşümü tebrik etmişler. sorun kalmadı.
  edit 4: bak az önce hissettim. kesin biri kötüledi. bari bu kötüleyen arkadaş gelsin konuşalım.
  edit 5: lanet olsun hepinize. o şukela vereniniz hariç.
  (beta tester yazar, 22.12.2004 17:54 ~ 18:01)

  edit cenneti. hayırlısı..
 • sukela alan entry'lere bakip gaza gelip daha guzelini yazma duygusunu veya kotulenen entry'leri tekrar gozden gecirip kendimizi elestirme hakkini elimizden almis olan uygulama...

hesabın var mı? giriş yap