şükela:  tümü | bugün
  • genellikle gecenin gec vakitleri basa gelen deli eden hadise
  • eger kisinin transcriptinde "filtresiz sigara icimi 101" baslikli dersi gectigi gozukuyorsa, cok da problem yaratmayacak bir bahtsizlik.
  • neşeli bi anda hasstr denip gulunecek, bunalımlı zamanlardan birinde ise kafayı yemeye sebebiyet vericek eylem. illaki icicem diyosanız elinize bi makas alıp yaktıgınız kısmı kesin ve ikinci denemede dogru ucu yakmaya özen gosterin derim, zira iki kere kesecek kadar uzun filtreli bir sigara görmedim ben..
  • sigarayı filtresiz içiren durum. yanan yer kopartılır ve devam edilir.
  • gece gece sigara almak için dışarı çıkmaya üşenen bünyenin başına gelebilecek en kötü şeydir.

az önce gittim uyuyan abimin odasına girip paketinde kalan 2 sigaranın birini (ç)aldım. sigara bulmanın verdiği mutlulukla odama geldim, penceremi açtım ve sigaramı tersten yaktım. o son sigara benim bile değildi şimdi üstümde sigara yürütmenin verdiği suçluluk duygusunu var sözlük.

bastırmak için a4 kağıdına çay sarıvereyim.
  • ara ara içtiğim melet için şu söylenebilir..tiryaki olmadığım için yedek paket taşımam...ama mahrumiyet bölgesi gibi bir yerde oturuyorsan eğer yada öyle bi yerde isen o an için ve canın çok istemişse...bişeye moralin bozuksa...can sıkar...bi tane tabakan olucak kardeş biraz da tütünün kağıdın eski usul sarıcaksın fabrikasyona bağlı kalmadan..filtre nedir ya...
  • hay anasını öpeyimdir. ulan sadece karanlıktı ve biraz sarhoştum, allah seni kahretmesin müzeyyen senar...
  • gerekirse filtre tamamen koparılır, sigara her türlü canlandırılır.